Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Czy do szpitala powinni przychodzić ludzie zdrowi?

  • Dodano: piątek, 16 październik 2020 08:23
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1163

Wczoraj informowaliśmy o wyłączeni z działalności szpitala Oddziału Noworodków i Położniczego. Jak się okazało chwilę później wyłączony został oddział ortopedii. Od dziś nie działa także rejestracja główna do przyszpitalnych poradni specjalistycznych.

 

Powodem wyłączenia oddziałów jak podaje gorlicki szpital jest sytuacja epidemiologiczna. Rejestracja główna do poradni specjalistycznych nieczynna będzie od dziś tj. 16 października 2020r. aż do odwołania. Rejestracja do poradni możliwa jest tylko drogą e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przy wykorzystaniu formularza znajdującego się na stronie internetowej Szpitala www.szpital.gorlice.pl

 

W śród internautów i mieszkańców całego kraju widać oburzenie, bo skoro nie można normalnie korzystać z opieki zdrowotnej na NFZ to, po co płacimy składki zdrowotne? Jeśli chodzi o wizyty prywatne u lekarzy, to z tym problemu nie ma i prywatnie można w zasadzie załatwić wszystko. Niestety, ale prywatnie kosztuje.

 

Czy dożyliśmy czasów, że szpitale i przychodnie boją się przyjmować ludzi chorych? Dlaczego w gabinetach prywatnych strachu nie ma? Dojdzie do sytuacji, że ludzie wymagający natychmiastowej pomocy będą krążyć w karetce po 100 km, a gdy pacjent umrze wpisze się mu przyczynę zgonu COVID-19.

 

Przypomnimy, że nowy minister zdrowia Adam Niedzielski podał na swoim twitterze komunikat NFZ do szpitali, aby odwołać planowane zabiegi i przyjęcia pacjentów. Do czego to wszystko doprowadzi? Na to pytanie musicie sobie odpowiedzieć sami. Jak widać poza COVID-19 nie ma teraz innych chorób, tylko problem w tym, że testy na COVID pokażą wynik dodatni nawet u osoby, która ma opryszczkę.

 

Nowy minister miał postawić służbę zdrowia na nogi, a tym czasem służba zdrowia upada coraz niżej. Wraz z służbą zdrowia upada także gospodarka, którą systematycznie zamyka Premier Mateusz Morawiecki. I w tym miejscu musimy przyznać, że ten polityk mógłby otrzymać nagrodę „Kłamcy Roku”, gdyż z niemal z każdym słowem z jego ust lecą kłamstwa.

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM