Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Pani Anna opisuje przykre doświadczenie z gorlickim szpitalem. Szpital nie udziela wyjaśnień.

  • Dodano: piątek, 02 październik 2020 12:31
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 4693

11 września bieżącego roku o godzinie 15:22 na naszą redakcyjna skrzynkę e-mail dostaliśmy wiadomość od Pani Anny, która chciała podzielić się z nami i z Państwem swoim przykrym doświadczeniem ze szpitalem w Gorlicach.

 

Treść e-maila wygląda następująco:

 

O sprawie informowaliśmy na naszym fanpage na facebooku, a także zgodnie z estetyką pracy dziennikarskiej napisaliśmy wiadomość do Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach. Niestety stanowiska gorlickiego szpitala nie poznaliśmy, aż do dnia dzisiejszego.

 

Pierwszą prośbę o stanowisko Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach wysłaliśmy 11 września 2020 roku o godzinie 15:34. Nie otrzymaliśmy potwierdzenia odczytania wiadomości, więc 14 września 2020 roku o godzinie 11:12 wysłaliśmy e-mail ponownie.

 

 

Tym razem wiadomość odczytano, nastąpiło to 14 września 2020 o godzinie 11:37. Minutę później ze szpitalnego e-maila na naszą skrzynkę przyszła wiadomość następującej treści:


„e-mail o takiej treści został już skierowany do Szpitala w dniu 11.09.2020 r.
Beata Stępień
Kierownik
Działu Organizacji i Nadzoru
Szpital Specjalistyczny
Im.Henryka Klimontowicza w Gorlicach
tel. 18 35 53 502”

 

Jak wspomnieliśmy wyżej, dziś mamy 2 października 2020 roku i stanowiska szpitala w tej bardzo poważnej sprawie nadal brak. Pani Anna przez takie działania w naszej opinii była narażona na utratę zdrowia, a nawet życia. Czy tak powinna funkcjonować służba zdrowia? Do czego to doszło, że lekarz boi się leczyć? Co będzie jeśli zaczną się bać strażacy i policjanci?

 

Nie wiedzieć czemu chęć pompowania COVID-owych statystyk rośnie jak grzyby po deszczu. Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało, ze lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej otrzyma 75 zł za każdego pacjenta skierowanego na badanie na obecność koronawirusa. Testy są, jakie są, bo sam ich twórca zaznaczył, że nadają się tylko i wyłącznie do badań naukowych. Czy mamy do czynienia z nowym rządowym programem „Kasa dla Lekarzy+”.

 

Na naszą redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy ostatnio e-mail z opisem sytuacji pewnego lekarza z Gorlic, który na NFZ udzielił teleporady, a prywatnie to samo dziecko przyjął i już nie obawiał się koronawirusa.

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM