Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Szkolne ankiety – jest odpowiedź PSSE Gorlice!

  • Dodano: wtorek, 01 wrzesień 2020 20:25
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 7012

Chwilę po tym jak ukazał się nasz artykuł odnośnie ankiety, którą rozdawano w szkołach powiatu gorlickiego zadzwoniła do nas Jadwiga Wójtowicz z PSSE Gorlice z wyjaśnieniami w tej sprawie.

 

„- Panie Damianie, doszło do nieporozumienia w tej sprawie. Faktycznie musimy spotkać się z Dyrektorami szkół i wytłumaczyć, że tą ankietę każdy powinien mieć w domu. Wydamy nawet komunikat. PSSE w Gorlicach nie zbiera żadnych danych. Chcemy, aby każdy tą adnotację miał w domu i w razie, gdy zajdzie potrzeba uzupełnił i wysłał nam ją drogą e-mail. Dobrze, że Państwo zareagowaliście, bo faktycznie rozdana adnotacja mogła wywołać zaniepokojenie i pewne obawy.” – mówi w rozmowie z nami Jadwiga Wójtowicz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gorlicach.

 

„- Mamy ogrom pracy, a taka adnotacja w razie potrzeby pomoże nam szybko działać. Wiemy, że kwarantanna lub izolacja jest dla ludzi obciążeniem psychicznym. Na szczęście teraz przybywa ozdrowieńców i niech tak zostanie.” – dodaje Jadwiga Wójtowicz

 

Szanowni Państwo, tak jak mówiliśmy proszę te adnotację zachować dla siebie, gdyż nie mamy obowiązku nikomu naszych danych, a tym bardziej naszych bliskich podawać. W razie, gdy zajedzie potrzeba sami zadecydujemy, czy wyślemy adnotację do Sanepidu.

 

Bardzo dziękujemy, że po naszym artykule zadzwoniła do nas Jadwiga Wójtowicz i wyjaśniła wszelkie niejasności. Pozostaje niesmak, że takich informacji nie przekazano dyrektorom od razu, wraz z adnotacjami.

Komentarze  
0 #5 Grabarz 2020-09-13 07:54
ozdrowieńcy...... a to mamy jakąś epidemię czy jak? w wypadkach samochodowych umiera więcej ludzi. Masakra
Cytować
0 #4 ScotyExamiBE 2020-09-09 11:13
Cheers! Great stuff! https://canadianrxusa.com/ canadian drug canadian pharmacies canadian online pharmacy canadian viagra
Cytować
0 #3 kelodatNZ 2020-09-04 07:10
Anoyone to help me?
Cytować
0 #2 rasskoziaNF 2020-09-04 04:08
Когда я была маленькой, очень любила животных. С трудом могу перечислить принесённых с улицы домой раненых и голодных зверят. Котята, щенки, голуби, ящерки — их было несметное множество. Конечно, мои родители не были в восторге от таких частых визитов в наш дом блохастых и кусачих питомцев, но надо отдать им должное, ибо выгонять моих «пациентов» мама и папа не смели.

Моим любимцем был котенок Пушок, который попал ко мне из-за того, что его сильно расцарапали бродячие коты. Видимо, он пытался драться с ними за еду, а может, и территорию. Только куда ему маленькому и хиленькому?

Я добросовестно отпаивала Пушка молоком и отдавала ему все лакомые кусочки с нашего стола. Спустя некоторые время, мой котик стал походить на бандита из фильмов: весь в затянувшихся шрамах и очень упитанный. На семейном совете было принято решение отпустить Пушка на волю, так я и сделала.
Источник - https://1001rasskaz.ru/
https://1001rasskaz.ru/
Cytować
+6 #1 Jarek 2020-09-02 06:12
Jak ankieta to anonimowa, :D :D :D
a jeśli już sanepi(z)d chce coś ułatwić to na swojej stronie w formie elektronicznej edytowalnej do pobrania umieścić formularz ;-) ,
Jak dla mnie całkowity brak wiedzy kompetencji władz sanepidu :sad:
Cytować
Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM