Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Uszkodzili mienie, pozbierali co swoje i uciekli!

  • Dodano: piątek, 12 czerwiec 2020 17:52
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2037

Dzisiejszej nocy ok. godziny 00:30 doszło do zniszczenia mienia w centrum Moszczenicy. Samochód BMW E36 uderzył w ławkę, kosz na śmieci i słup z tablicą, po czym uciekł w kierunku ulicy Wiatrówki.


Na nagraniach z monitoringu widać jak BMW z dużą szybkością skręca z ulicy Gorlickiej na Samorządową, następnie wjeżdża na krawężnik i uderza w ławkę, kosz na śmieci i słup z tablicą. Mienie zostało doszczętnie zniszczone. Osoby będące w samochodzie mogą mówić o dużym szczęściu, że nie wjechali w budynek Urzędu Gminy. Zderzenie ze ścianą mogło by być w skutkach tragiczne.


Na nagraniu z kamer wyraźnie widać pojazd BMW E36 i kierowcę lub pasażera tego pojazdu, który zabrał z drogi zderzak i pozostałe części karoserii. Kamery monitoringu pobliskiej firmy DM STUDIO, nagrały jak uszkodzony samochód kieruje się ulicą Samorządową w stronę Wiatrówek. Pojazdu trudno było nie słyszeć, gdyż uszkodzony toczył się pomału niczym czołg i robił dużo hałasu.


Osoba zbierająca karoserię na trzeźwą nie wyglądała, patrząc też na wybryk kierowcy wszystko wskazuje na to, że pewnie też trzeźwy nie był.


„- Przed godziną pierwszą coś mnie obudziło, gdyż miałam otwarte okno. Wstałam i patrzę, co się dzieje. Na początku myślałem, że to czołg albo pojazd opancerzony, jednak okazało się, że takie dźwięki wydawał samochód osobowy.” – mówi nam mieszkanka ulicy Samorządowej.


Wójt Gminy Jerzy Wałęga na stronie Urzędu zamieścił komunikat i dał sprawcom czas do 15 czerwca na zgłoszenie się do urzędu i naprawienie szkody. Jeśli sprawcy się nie wstawią, gmina zgłasza sprawę na policję.


Kto prowadził samochód? Tego domyślać się nie trzeba, bo te osoby często robią tego typu wybryki i są znani z tego lokalnej społeczności. Dziwi tylko fakt, że sądy nic z tym nie robią a ów mężczyźni nadal stwarzają zagrożenie w ruchu lądowym. Czy musi dojść do tragedii, aby ktoś wymierzył sprawiedliwy wyrok? Na to pytanie odpowiedzmy sobie sami.

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM