Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Zgłoś deklarację by móc korzystać z Internetu światłowodowego!

  • Dodano: sobota, 30 maj 2020 06:54
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 9364

Dobrze znana wszystkim sieć Orange kończy właśnie na terenie Moszczenicy budowę sieci superszybkiego światłowodowego Internetu. Aby zapewnić sobie przyłącz do budynku należy wypełnić deklarację. Liczy się kolejność zgłoszeń!


Przy aktualnej sytuacji w kraju i na świecie, pandemii koronawirusa COVID-19, większość spraw jak również sama praca przeniosła się do Internetu. Służbowe obowiązki wykonujemy zdalnie, uczniowie uczą się zdalnie. Aby wykonywać jednak te wszystkie czynności online potrzebujemy odpowiednio wysokiej przepustowości łącza. Wielu z nas oczekujemy również stabilnego połączenia.


Rozwiązaniem jest światłowodowy superszybki Internet od Orange. Operator już od kilku miesięcy „działa w terenie” wykonując podwaliny pod budowę sieci. Kable już są rozwieszone, teraz czas na podłączenia z gospodarstwami. By skorzystać z usługi niezbędne jest wypełnienie deklaracji, którą można złożyć bez wychodzenia z domu (pobierz). Wystarczy ją wydrukować i uzupełnić, a skan lub zdjęcie wysłać mms-em na numer: 516 316 488 bądź 510 107 364.


Warto się pośpieszyć, bowiem wpływ na montaż ma kolejność składanych oświadczeń! Już końcem czerwca monterzy wyruszą aby dokonać przyłączy a z samej sieci będzie można korzystać na przełomie lipiec-sierpień. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami zadzwońcie na poniższe numery!


Orange oferuje obecnie na terenie Moszczenicy łącza nawet do 1Gb/s. Pozwalają one na:
– błyskawiczne ściąganie danych,
– oglądanie filmów oraz granie online (bez zbędnych przerw i zacinania)
– telewizję w jakości 4K
– stałą prędkość Internetu bez względu na liczbę aktywnych użytkowników


Wszelkie warunki oraz dostępne dla swojego adresu pakiety sprawdzą Państwu u doradcy handlowego lub w Salonie Orange mającym siedzibę na gorlickim Rynku. Jeśli nie macie możliwości wydrukowania oświadczenia, warto z prośbą o pomoc zadzwonić do salonu.


Salon Orange – Gorlice, Rynek 14 – nr telefonów: 516 316 488 lub 510 107 364

 

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Szafir
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM