Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA
Mężyk Budownictwo

Lokalni działacze wchodzą na nowy poziom

  • Dodano: poniedziałek, 27 kwiecień 2020 19:16
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2189

Były wiersze, bajki i był stos kłamstw, który ciągnie się aż do dziś, a teraz kanapa przy drodze z przypiętymi nadrukowanymi kartkami. Jak widać wieszanie banerów wyborczych się skończyło, a nasi „wielcy lokalni działacze” weszli na nowy poziom. Tylko czy wyższy?

Jadąc od centrum Moszczenicy w kierunku ronda przy wjeździe na ulicę Witosa z ulicy Gorlickiej leży sobie kanapa. Leży od miesiąca, bo ktoś nie umie lub nie chce czytać komunikatów, że w związku z koronawirusem odwołano zbiórkę odpadów wielkogabarytowych oraz zamknięto PSZOK. Problem dotyczy całego powiatu, a nie tylko gminy Moszczenica.

 

Choć kanapa leży od miesiąca, to dziś zwraca na siebie szczególną uwagę, bo nasi „wielcy lokalni działacze” postanowili wydrukować i przypiąć do kanapy kartki z napisem „SPACEROWICZU!! USIĄDŹ I ODPOCZNIJ SOBIE. KANAPA SPONSOROWANA PRZEZ WÓJTA GMINY MOSZCZENICA”. Robota „PRYMA SORT” jak to mawiają „JANUSZE”, bo kartki są w koszulkach zabezpieczone przed deszczem. Wydatek nie mały, a efekt porażający.

 

Co na celu miał autor i co chciał osiągnąć? Nie wyszło z wierszykami i bajkami, zatem wymyślił coś nowego. Co by nie mówić, to pomysłowych mamy tych „wielkich lokalnych działaczy”.

 

Szkoda tylko, że w tym wszystkim nie ma kultury, szacunku do samego siebie i innych oraz porządku na własnym podwórku? Jaki gospodarz, takie podwórko mawiają. Tylko pytanie, czy aby zaśmiecane w tym przypadku jest własne podwórko? Dlaczego niektórzy w taki sposób "dbają o środowisko"?

 

Żart na poziomie szkoły podstawowej, no, ale są tacy, co lubią ze swoich żartów się pośmiać. Pamiętajmy, że śmiech to zdrowie w tych trudnych czasach. Tylko czy niektórym takie żarty robić wypada? Jeszcze raz podkreślić trzeba fakt, że nasi „wielcy lokalni działacze”, którzy dla Moszczenicy zrobili tak dużo weszli na kolejny poziom. Jaki pomysł będzie następny? Malowanie po asfalcie przed domem Wójta? Czy może malowanie po wiatach przystankowych, skoro ktoś swoim zachowaniem zniża się do żartów na poziomie szkoły podstawowej?

 

Spokojnie, jak sytuacja się nie pogorszy to w maju będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych.

 

Komentarze  
-7 #2 xl 2020-04-28 08:51
Ten sam niski poziom co zawsze ale czego się można od takich spodziewać więcej
Cytować
+16 #1 Ania 2020-04-27 20:01
Ciekawa inicjatywa na poprawę humoru w tych ciężkich dla każdego czasach
Cytować
Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM