Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

UWAGA! Problem z rogatkami na przejeździe w Moszczenicy

  • Dodano: niedziela, 05 styczeń 2020 22:15
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1155

Nasi czytelnicy informowali, że ponad 40 minut zamknięte były rogatki na przejeździe kolejowym w Moszczenicy, a pociągu jak nie było tak nie ma. Jak się okazało nowe rogatki uległy awarii.


Na miejsce skierowano Policję, która kierowała ruchem. Przejazd był też możliwy przez Mszankę, jednak kierowcy donoszą, że warunki do jazdy są tam tragiczne, gdyż na drodze jest lód.


Udaliśmy się na miejsce, aby sprawdzić, co się dzieje. Na chwilę obecną na miejscu obecna jest policja i służby, które walczą z awarią. Panowie rogatki podnieśli do góry, jednak nie oznacza to, że przejazd działa poprawnie. Przypomnimy, że nie tak dawno przejazd kolejowy był modernizowany i został zautomatyzowany. Czy wyszło na dobre? To pytanie pozostaje bez odpowiedzi, jak na razie widzimy, że automatyka i kilka kamer zawiodły.


Na chwilę obecną nie wiemy jak długo potrwa awaria, ale najważniejsze, że przejechać można. Mimo wszystko apelujemy o ostrożność, bo cały system pokazał, że do bezpiecznych nie należy. Co będzie, jeśli faktycznie będzie miał jechać pociąg, a rogatki się nie zamkną? Mamy jednak nadzieję, że awaria zostanie naprawiona i z jej tytułu nie dojdzie do tragedii.

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM