Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Motocyklista ranny w wyniku wypadku.

  • Dodano: środa, 13 listopad 2019 22:08
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1730

Dziś(tj. 13 listopada 2019) tuż po godzinie 17:00 na drodze powiatowej w Moszczenicy doszło do wypadku z udziałem motocykla i samochodu osobowego. Ranny został motocyklista.


Zdarzenie miało miejsce na ulicy Gorlickiej(droga Moszczenica – Staszkówka), tuż przy zjeździe na drogę przy cmentarzu komunalnym. Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka motocykliście. W wyniku tego motocykl uderzył w bok osobówki. Kierujący samochodem i motocyklem to mieszkańcy Moszczenicy w wieku 45 i 18 lat.


Na miejscu wypadku jako pierwsi zjawili się strażacy z OSP Moszczenica, którzy natychmiast rozpoczęli udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanemu. Wstępne badanie urazowe, pokazało, że motocyklista może mieć złamany obojczyk. Chłopak skarżył się także na ból nogi.


Po chwili na miejscu zdarzenia zjawili się strażacy z PSP w Gorlicach, Policja i zespól Pogotowia Ratunkowego. Motocyklista został zabrany karetką do szpitala, gdzie przeprowadzone zostaną dokładne badania.


Czynności na drodze powiatowej zakończył się tuż przed godziną 21:00. Na miejscu zdarzenia byli obecni także policjanci z wydziału techniki kryminalistycznej i prokurator. Motocykl został zabezpieczony do dalszych badań. Dokładne przyczyny zdarzenia dopiero zostaną ustalone.


W czasie, kiedy trwały czynności przy wypadku, tuż obok doszło do kolizji. Pani wyjeżdżająca samochodem z placu kościelnego, nie zauważyła samochodu przed sobą i lekko uderzyła w drzwi pojazdu. Na miejscu także obecna była policja.

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM