Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA
Mężyk Budownictwo

Grybów i Ropa gościły u siebie Andrzeja Gut-Mostowego

  • Dodano: środa, 02 październik 2019 21:45
  • |
  • Autor: Sponsorowany
  • |
  • Odsłon: 304

Mieszkańcy tych miejscowości w powiecie gorlickim mieli okazję porozmawiać z Andrzejem Gut-Mostowym o potrzebach swojej społeczności. Kandydat na posła w Ropie mógł gościć na Jarmarku Świętego Michała, gdzie wiele można było zobaczyć i sporo zjeść.

 

- Jarmark Św. Michała już na dobre wpisał się w kulturalny kalendarz regionu. To wspaniała uroczystość i serdecznie gratuluję organizatorom - powiedział Andrzej Gut-Mostowy.

 

Tegoroczna edycja Jarmarku w Ropie była organizowana przy udziale Słowaków. Stąd nie może dziwić występ ich chóru, nawiązującego do rodzimych tradycji południowych sąsiadów.

 

Rzemieślnicy licznie dopisali i zaprezentowali swoje wyroby. Co można było zobaczyć? Obrazy, naczynia, ręcznie rzeźbione figurki, ozdoby, zabawki, wyroby z wikliny i całą masę innych przedmiotów. Gości raczono również pysznymi specjałami lokalnej kuchni.

 

Grybów przywitał Andrzeja Gut-Mostowego rozmowami o tym, czego potrzebują mieszkańcy. Wskazano głównie brak perspektyw dla ludzi młodych, na początku drogi zawodowej przez co wyjeżdżają do większych miasta. Zaznaczono również potrzebę poprawy infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, której obecnie tam brakuje.

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM