Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Na Zebraniu Wiejskim fundusz i wybór do Rady Sołeckiej

  • Dodano: środa, 25 wrzesień 2019 09:31
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1244

W minioną niedzielę (tj. 22.09.2019r.) w budynku Ośrodka Kultury i Biblioteki miało miejsce Zebranie Wiejskie mieszkańców Sołectwa Wsi Moszczenica.

 

Podczas zebrania dokonano wyborów uzupełniających do Rady Sołeckiej, członkiem rady została Pani Janina Gawlik. Mieszkańcy głosowali także nad przeznaczeniem budżetu sołeckiego. Znaczną większością głosów stwierdzono, iż budżet sołecki zostanie przeznaczony na budowę ogrodzenia kompleksu sportowego w Moszczenicy.

 

Jedną z ważniejszych kwestii niedzielnego zebrania był bardzo aktualny temat, jakim jest budowa wodociągów w Moszczenicy. Obecny na zebraniu Wójt Gminy Moszczenica Jerzy Wałęga przedstawił, na jakim etapie są prace, a także wyjaśnił wiele niejasności w związku z tą inwestycją.

 

Ze strony mieszkańców padały także pytania o autobusy, a dokładniej o to, dlaczego do Moszczenicy nie jeździ gorlickie MZK. Na dzień dzisiejszy jak widać MZK nie chce konkurować z firmą Libropol i Coliber, bo jest to zapewne nieopłacalne. Niestety, ale ze wzrostem cen biletów trzeba było się liczyć, gdyż w górę idzie płaca minimalna, ZUS itp.

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM