Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Kto wykona OSA?

  • Dodano: piątek, 30 sierpień 2019 11:02
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 882

W czerwcu bieżącego roku pisaliśmy, że w Moszczenicy powstanie Otwarta Strefa Aktywności OSA 2019. Jak na razie sprawy stanęły w miejscu, gdyż do przetargu niezłożona żadnej oferty.


Wydawało się, że jeszcze na wakacjach bieżącego roku mieszkańcy Moszczenicy będą mogli skorzystać z urządzeń rekreacyjnych, które miały pojawić się na kompleksie sportowym w Moszczenicy. Wakacje się kończą, a OSA nie wylądowała.
Dnia 26 lipca 2019 Gmina Moszczenica ogłosiła przetarg na wykonanie zadania, jednak musiał on zostać unieważniony, gdyż nie złożono żadnej oferty na wykonanie zadania.


„Niestety, ale nikt nie wziął udziału w przetargu ogłoszonym przez Urząd Gminy Moszczenica. Robimy, co możemy, aby wykonać i rozliczyć tą inwestycję jeszcze w tym roku. Rozesłaliśmy zapytania ofertowe i ogłosimy kolejny przetarg. Mamy nadzieję, że OSA powstanie w tym roku w Moszczenicy.” – mówi w rozmowie z naszym portalem Wójt Jerzy Wałęga.


Śledzący rynek, można zauważyć, że firmy mają teraz bardzo dużo pracy. Czy znajdzie się ktoś, kto podejmie się wykonanie inwestycji opiewającej na kwotę 100 tysięcy złotych? Na to pytanie ciężko odpowiedzieć.


Czy Otwarta Strefa Aktywności powstanie w tym roku w Moszczenicy? Czas pokaże, miejmy nadzieję, że inwestycja dojdzie do skutku i zakończy się powodzeniem.

Komentarze  
0 #2 Jerzy Wałęga 2019-09-02 12:53
OSA właśnie zawiera urządzenia do zabaw dla dzieci z piaskownicą włącznie i do tego wszystko ogrodzone dla bezpieczeństwa najmłodszych.
Cytować
+4 #1 Mieszkaniec 2019-08-30 14:52
Zróbcie plac zabaw dla dzieci
Cytować
Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM