Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA
GutMostowy

Kriolipoliza – nowa technologia bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej

 • Dodano: piątek, 24 maj 2019 14:00
 • |
 • Autor: Sponsorowany
 • |
 • Odsłon: 458

Chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej bezinwazyjnie? Skorzystaj z nowoczesnego zabiegu kriolipolizy!

 

Dieta i ćwiczenia to nie wszystko, aby uzyskać optymalne efekty odchudzające. Gdy liczą się jeszcze lepsze wyniki, warto pomyśleć o skorzystaniu ze specjalistycznych zabiegów medycyny estetycznej.

 

Medycyna estetyczna prezentuje szeroką gamę różnych zabiegów, które pozwalają na zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej i wyszczuplenie różnych partii ciała. Jednym z nich jest kriolipoliza. Co warto o niej wiedzieć?

 

Czym jest kriolipoliza?

Kriolipoliza to zabieg polegający na wymrażaniu tkanki tłuszczowej – to procedura całkowicie bezinwazyjna, która nie wymaga przerwania ciągłości skóry, na przykład przez iniekcje.

 

Technika wymrażania tłuszczu została opracowana w Stanach Zjednoczonych. Jej podstawą jest podatność komórek tłuszczowych na niskie temperatury – wówczas komórki te obumierają, rozpadają się i są usuwane z organizmu w standardowych procesach metabolicznych. Zamrożone komórki tłuszczowe nie podlegają regeneracji.

 

Aktualnie zabieg ten dostępny jest także w Polsce – kriolipoliza w Derma Clinica to polecany wybór dla mieszkańców Krakowa i województwa małopolskiego, w którym działa ta klinika specjalizująca się w skutecznym odchudzaniu i odmładzaniu.

 

Obszary, które można poddać wymrażaniu tłuszczu przez kriolipolizę:

 • brzuch
 • uda
 • biodra
 • boczki
 • plecy
 • ramiona

 

Zabieg kriolipolizy rekomendowany jest przede wszystkim dla tych osób, które mają tendencję do gromadzenia się tkanki tłuszczowej w jednym miejscu, na przykład w rejonie brzucha i ud.

 

Na czym polega zabieg kriolipolizy?

Do wykonania zabiegi kriolipolizy wykorzystuje się specjalne urządzenie, które wyposażone jest w podciśnieniową głowicę chłodzącą. Głowica zasysa fałd skóry poddany zabiegowi, a następnie schładza go. Czas przyłożenia głowicy to od 45 minut do 60 minut.

 

Efekty zabiegu nie są widoczne od zaraz – przez kilka pierwszych tygodni ma miejsce faza usuwania komórek tłuszczowych z organizmu. Ostateczne rezultaty widoczne są po 2-3 miesiącach.

 

Dzięki zabiegowi kriolipolizy można usunąć nawet do 25-45% tkanki tłuszczowej na danym obszarze – daje to przełożenie na około 5-8 cm mniej w obwodzie po jednym zabiegu!

 

Dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie kilku zabiegów kriolipolizy, ale u niektórych osób wystarcza jedna procedura.

 

Kriolipoliza – ile to kosztuje?

Cena jednego przyłożenia głowicą w jeden obszar to około 350-450 złotych w zależności od wybranej kliniki. W przypadku wykupienia pakietu kilku zabiegów cena za jeden zabieg może być jeszcze niższa!

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM