Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Wylot na Święta a może Majówka? Zapewnimy Ci transfer z i na lotnisko

  • Dodano: czwartek, 18 kwiecień 2019 11:38
  • |
  • Autor: Sponsorowany
  • |
  • Odsłon: 664
Od niedawna dojazd z Moszczenicy na lotnisko w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu czy Rzeszowie-Jasionce nie był tak prosty. Oprócz codziennego busa kursującego na trasie Gorlice - Moszczenica - Łużna - Ciężkowice - Gromnik - Brzesko - Balice - Pyrzowice, istnieje możliwość wynajmu busa, który dowiezie Ciebie, Twoich bliskich oraz znajomych na dowolne lotnisko w Polsce i zagranicą. 
Firma Bus-Partner oferuje komfortowe przewozy, wygodnymi busami 9-osobowymi. W codziennym rozkładzie jazdy znaleźć można wyjazd z Gorlic - około godz. 7, następnie chętni po wcześniejszej rezerwacji mogą wsiąść w miejscach przy drodze wojewódzkiej nr 977. Tym samym mieszkańcy Stróżówki, Mszanki, Moszczenicy, Łużnej, Siedlisk czy Ciężkowic mogą w wygodny sposób dotrzeć na samolot z Krakowa, Katowic a nawet Wrocławia.
 

- Oprócz codziennych tras jest także możliwość odbioru pasażera z innych miejscowości (np. Turzy, Staszkówki czy Rzepiennika) z dowozem do dowolnego lotniska w Polsce i zagranicą - mówi właściciel firmy. - Takie rozwiązanie polecamy szczególnie dla zorganizowanych grup pracowników, znajomych czy rodziny. Zjeżdżających na święta lub lecących na zagraniczną majówkę. Szczegółowe warunki oraz koszt takiego przejazdu uzyskać można telefonicznie pod numerem 797 628 263 lub wysyłając do nas wiadomość na fanpejdżu Bus-Partner.

 

Bus-Partner świadczy także usługi transportu gości na uroczystości okolicznościowe takie jak wesela, komunie czy imprezy firmowe. 

 

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM