Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Jest nagroda dla OSP. Będzie Dacia?

  • Dodano: wtorek, 09 kwiecień 2019 21:21
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 722

Podczas dzisiejszej(09.04.2019) konferencji prasowej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w Krakowie na ręce Jerzego Wałęgi wójta gminy Moszczenica wicemarszałek Łukasz Smółka przekazał umowę na wsparcie i dofinansowanie dla jednostki OSP Moszczenica w kwocie 50 tysięcy złotych.


Wsparcie finansowe to nagroda główna, jaką strażacy z Moszczenicy otrzymali w konkursie na „Najlepszą Jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej Województwa Małopolskiego”. Środki te mają pozwolić na zakup nowego sprzętu, który powinien ułatwić pracę strażaków i przyczynić się do ich bezpieczeństwa.


„Ochotnicze straże pożarne to nieocenione wsparcie dla zawodowych służb ratowniczych. Często to właśnie oni są pierwsi na miejscu zdarzenia czy wypadku. Dlatego władze województwa wspierają strażaków-ochotników – pomagamy remontować remizy, dofinansowujemy zakup specjalistycznego sprzętu i umundurowania. Środki, które przekazujemy najlepszej jednostce z Moszczenicy, z pewnością zostaną dobrze wykorzystane i pozwolą na zakup samochodu rozpoznawczo-operacyjnego” – podkreśla wicemarszałek Łukasz Smółka.


Jak udało nam się dowiedzieć, zarząd OSP Moszczenica pieniądze przeznaczy na zakup fabrycznie owego samochodu osobowego marki Dacia Duster.

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM