Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Profesjonalny wynajem dźwigów w Krakowie. Sprawdź dlaczego jesteśmy Liderem!

  • Dodano: piątek, 08 marzec 2019 06:49
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1247

Sołtys sp. z o. o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku, która zajmuje się wykonywaniem zleceń na podnoszenia z wykorzystaniem ciężkich dźwigów. Wynajmujemy sprzęt wraz z obsługą operatora, a także przygotowujemy plan podnoszenia we własnym centrum technologicznym.

 

U nas otrzymasz nie tylko usługę najwyższej jakości i profesjonalnie wykonane zlecenie, ale również szereg innych rzeczy, które decydują o dobrej współpracy.

Gwarancja jakości:

  1. Własna baza - to miejsce, gdzie możesz obejrzeć każdego żurawia i poznać jego parametry pracy. W naszej dyspozycji jest flota kilkudziesięciu pojazdów o różnych właściwościach i możliwościach. Dysponujemy mniejszymi maszynami, które wykorzystujemy w zurbanizowanych obszarach, gdzie nie wjadą ciężkie dźwigi (np. Kraków - wynajem żurawi do kilkunastu ton). Mamy też prawdziwych gigantów - dźwigi mogące unieść nawet 500 ton.
  2. Najlepsi operatorzy. U nas pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem na dźwigach, które mają na swoim koncie tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Wielu z nich pracowało również w Europie. Wykonują podnoszenia zarówno na placach budowy, jak również w pomieszczeniach (np. halach produkcyjnych) oraz w miastach. Potrafią manewrować ramieniem żurawia z dokładnością do kilkudziesięciu centymetrów!
  3. Błyskawiczny dojazd do Krakowa i innych miast na południu Polski. Nasza baza jest zlokalizowana niedaleko wjazdu na autostradę A4, która ułatwia poruszanie się ciężkim sprzętem. Dzięki temu dźwigi Sołtys sp. z o. o. są w stanie błyskawicznie dotrzeć na miejsce prac. Umożliwia nam to realizowanie nie tylko zaplanowanych zleceń, ale również podnoszenia interwencyjne, w razie awarii lub wypadków.
  4. Doświadczenie - ponad 25 lat na rynku. Od tylu lat zajmujemy się wynajmem ciężkich dźwigów i realizacją podnoszeń. Obsłużyliśmy setki klientów, wykonaliśmy tysiące prac, postawiliśmy i zdemontowaliśmy mnóstwo konstrukcji. Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z planem i bezproblemowo. W wielu miejscach można oglądać hale, budynki czy infrastrukturę, przy montażu której świadczyliśmy usługi dźwigowe. Kraków, Bytom, czy Tychy to tylko przykładowe lokalizacje.

Zastanawiasz się dlaczego warto wynająć dźwig u nas? Przyjdź do nas, zadzwoń, spotkaj się z nami i porozmawiaj o swoich planach. Szybko przekonasz się, że trafiłeś na rzetelną i profesjonalną firmę, która doskonale zna się na tym co robi. Jesteśmy do twojej dyspozycji- my i nasze dźwigi.

Kraków - wynajem dźwigów i podnośników koszowych tylko w Sołtys sp. z o. o!

Usługi Dźwigowe Kraków - Sołtys sp. z o. o. dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW: https://dzwigi.org/dzwigi-krakow-wynajem/

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Szafir
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM