Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Jesteśmy z Wami od 10 lat!

  • Dodano: poniedziałek, 24 grudzień 2018 10:59
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1785

Dokładnie 24 grudnia 2008 roku oficjalnie wystartował Lokalny Serwis Informacyjny Moszczenica Info, którego zadaniem było i nadal jest promowanie gminy Moszczenica na arenie powiatu gorlickiego, małopolski i Polski oraz informowanie mieszkańców gminy Moszczenica.

Za nami 10 wspaniałych lat działalności. Tym samym zaczynamy 11 rok na gorlickim rynku medialnym. Przez ten czas napisaliśmy setki artykułów, pod którymi Wy napisaliście mnóstwo komentarzy. Moszczenica Info to nie tylko portal, ale też telewizja, która wchodzi w skład GrupaMedialna.info.

 

Początki nie były łatwe… chyba nikt z nas tego nie zapomni. Ale z pomocą przyszło wielu wspaniałych ludzi, którzy pokierowali nas i zawsze uraczyli dobrą radą. Radością napawają nas także statystyki – średnio 8000 unikalnych wizyt miesięcznie, a od stycznia do 30 listopada odwiedziło nas 79980 unikalnych użytkowników, co przekłada się na 1 760 096 odsłon.

 

Na wstępie bardzo gorąco chcemy podziękować naszym czytelnikom – to dzięki Wam jesteśmy i będziemy. Doskonale wiemy, ze DZIĘKUJĘ to za mało, aby wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście, ale jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY. Nie można zapomnieć tez o takich osobach jak Jarzy Wałęga – Wójt Gminy Moszczenica, Paweł Morańda i Bogusław Kalisz – pracownicy UG Moszczenica, Przemysław Wszołek – Prezes OSP Moszczenica, Stanisław Pyzik – Prezes OSP Staszkówka, Piotr Sekuła – Gorlice.tv, mł. bryg. Dariusz Surmacz – KP PSP Gorlice, asp. sztab. Grzegorz Szczepanek – KPP Gorlice, Józef Brach – FotoDruk24 i wszystkim reklamodawcą, oraz tym, którzy nam pomagają i których nie jesteśmy w stanie wymienić.

 

Kolejny rok, to kolejne wyzwania i ciężka praca, aby nasi czytelnicy zawsze byli poinformowani – damy z siebie wszystko.

Komentarze  
0 #1 Ortograf 2019-01-15 13:01
"reklamodawcą" -> "reklamodwacom"

Przy okazji, wszystkiego dobrego i powodzenia dalej.
Cytować
Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM