Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
REKLAMA

Nowy dowódca JRG w Gorlicach

  • Dodano: piątek, 16 listopad 2018 13:54
  • |
  • Autor: mł. bryg. Dariusz Surmacz
  • |
  • Odsłon: 387

Starszy kapitan Marcin Barczyk został oficjalnie mianowany na stanowisko Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach.

 

Uroczysta zbiórka odbyła się 15 listopada 2018 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Gorlicach a uczestniczyli w niej: bryg. Krzysztof Gładysz komendant powiatowy PSP w Gorlicach, st. kpt. Waldemar Krok z-ca komendanta powiatowego PSP w Gorlicach, mł. bryg. Dariusz Surmacz z-ca d-cy JRG w Gorlicach oraz strażacy z Jednostki Ratowniczo -Gaśniczej w Gorlicach. D-ca JRG powołany został na stanowisko przez Komendanta Powiatowego PSP w Gorlicach bryg. Krzysztofa Gładysza decyzją z dnia 31 października 2018r.

 

Starszy kapitan Marcin Barczyk pełni służbę w jednostkach ochrony przeciwpożarowej od 2001 r. Ukończył Szkołę Aspirantów PSP w Krakowie po ukończeniu której w 2003 roku został skierowany do służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach. W czasie pełnienia służby podnosił swoje kwalifikacje w 2009 r. roku ukończył studia inżynierskie w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie na wydziale inżynierii bezpieczeństwa pożarowego.

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA