Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Nieprzyjemny incydent w lokalu wyborczym w Moszczenicy

  • Dodano: niedziela, 21 październik 2018 21:59
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 3753

Do nieprzyjemnego incydentu w lokalu wyborczym w Moszczenicy doszło dziś rano, jak relacjonują świadkowie panie pracujące w komisji miały łzy w oczach, nie obyło się bez nieprzyjemnych słów i straszenia mediami.

 

Otóż portal Moszczenica Info, jako legalnie działające media postanowił się sprawą zainteresować, jednak czekaliśmy do ciszy wyborczej, ponieważ w ostatnich dniach stało się modne straszenie wolnych mediów i podawanie do sądu. Za przykład może posłużyć „straszenie” Gazety Gorlickiej, oraz sprawa w trybie wyborczym pomiędzy Mariuszem Tarsą, a Gorlice24.pl reprezentowanym przez redaktora Jarosława Rozpłochowskiego.

 

Wróćmy jednak do incydentu z Moszczenicy… Warto zacząć od tego, że wiele wskazuje na to, że kandydaci PiS do Rady Gminy nie do końca wiedzieli, z jakich okręgów kandydują, bo jak się okazało kilku z nich kandydowało z nie swoich okręgów, przez co nie mogli oddać głosu nawet sami na siebie.

 

Niewiedza ta doprowadziła do sporego zamieszania, gdyż wielkie rozczarowanie przeżyła rodzina jednego z kandydatów PiS, która wyraziła chęć głosowania w Moszczenicy i, aż ze stolicy przyjechała zagłosować w właśnie tu. Dlaczego rozczarowanie? Otóż, dlatego, że na swojego kandydata zwyczajnie zagłosować nie mogli – mieszka on, bowiem w innym okręgu, niż ten, z którego ubiega się o mandat radnego.

 

Brak nazwiska swojego kandydata na liście z danego okręgu wywołał burzę. Przecież przyjazd ze stolicy zapewne sporo kosztował, a zagłosować na swojego „wybrańca” nie można. Zaczęto zarzucać błędy komisji, nagrywać telefonami komórkowymi, wykłócać się, a nawet straszyć mediami. Na usta ciśnie się tytuł utworu "Nie ma cwaniaka nad Warszawiaka..." wykonanego przez Projekt Warszawiak(https://youtu.be/Pd0ScofLTGw)

 

Na szczęście wszystko się wyjaśniło, ów kandydat przeprosił członków komisji a pretensje w ty wypadku można mieć tylko do siebie lub do lokalnych struktur PiS. Zresztą drodz Czytelnicy, którzy śledzili nasze relacje, sami widzieli, że PiS na ostatnią chwilę szukał kandydatów do Rady Gminy i pewnie stąd wynikły problemy z okręgami.

Komentarze  
+5 #21 Obywatel 2018-10-22 14:41
Jeśli chodzi o wczorajszy incydent, to tak się kończy jak startuje gość bez pomysłu, bez programu, który całe życie żyje na koszt państwa i wiecznie ma pretensje do wszystkich...
Cytować
+4 #20 Janusz C. 2018-10-22 12:01
Nie należę do żadnej partii i nie jestem za żadną opcją polityczną tylko za ludźmi, i nie oceniam partii tylko ludzi i ich działania. Zirytowały mnie stronnicze artykuły na tym portalu krytykujące kandydatów i partię PiS. To co obecny Pan Wójt zrobił, nie zrobił za wlasne pieniądze. A gdy zwykli śmiertelnicy o coś poprosili, to jedni dostali z nawiązką a drudzy wielkie nic bo np. w ich okręgu w wyborach do rady gminy, nie wygrał kandydat wójta.
Cytować
-4 #19 borixon 2018-10-22 11:47
Janusz, ty ślepy jesteś. Popatrz ile przez całą kadencję było zrobione! Popatrz!!! Przeglądnij sobie materiały na tym portalu bo widać pisiory ci oczy zamydliły. Porównaj z gminą łużna, co tam zostało zrobione... czesc
Cytować
+1 #18 Janusz C. 2018-10-22 11:44
Cytuję Józef:
Jeśli chodzi o wybór wójta to kto jest tą nową gwardią? Władza dla emerytów!!! :lol: :lol:


Cytuję Janusz C.:
Czytając ostatnie artykuły, zarówno na portalu jak i stronie facebook, zauważa się czepliwość redaktorów tego portalu jeżeli chodzi o partię polityczną PiS. Z drugiej strony, widać sympatię skierowaną w stronę obecnych władz gminy. Jest to irytujące, gdyż lokalne "wolne" media powinny być nade wszystko bezstronne i obiektywne. Każdy mieszkaniec naszej gminy, ma obywatelskie prawo wyboru, i może nadszedł już najwyższy czas zmienić starą gwardię na nową.

Cytuję Janusz C.:
Czytając ostatnie artykuły, zarówno na portalu jak i stronie facebook, zauważa się czepliwość redaktorów tego portalu jeżeli chodzi o partię polityczną PiS. Z drugiej strony, widać sympatię skierowaną w stronę obecnych władz gminy. Jest to irytujące, gdyż lokalne "wolne" media powinny być nade wszystko bezstronne i obiektywne. Każdy mieszkaniec naszej gminy, ma obywatelskie prawo wyboru, i może nadszedł już najwyższy czas zmienić starą gwardię na nową.


Jeżeli chodzi o nową gwardię, to zmiany w radzie gminy jednak są! Co do wyboru wójta, wybory były niepotrzebne i pieniądze zostały wydane na marne no bo przecież obecny wójt jest tak cudowny, idealny i wspaniały i traktuje wszystkich mieszkańców ów naszej gminy sprawiedliwie. A do roboty się bierze pod koniec kadencji żeby pokazać jakim wspaniałym jest gospodarzem.
Cytować
+2 #17 Józef 2018-10-22 11:08
Jeśli chodzi o wybór wójta to kto jest tą nową gwardią? Władza dla emerytów!!! :lol: :lol:


Cytuję Janusz C.:
Czytając ostatnie artykuły, zarówno na portalu jak i stronie facebook, zauważa się czepliwość redaktorów tego portalu jeżeli chodzi o partię polityczną PiS. Z drugiej strony, widać sympatię skierowaną w stronę obecnych władz gminy. Jest to irytujące, gdyż lokalne "wolne" media powinny być nade wszystko bezstronne i obiektywne. Każdy mieszkaniec naszej gminy, ma obywatelskie prawo wyboru, i może nadszedł już najwyższy czas zmienić starą gwardię na nową.

Cytuję Janusz C.:
Czytając ostatnie artykuły, zarówno na portalu jak i stronie facebook, zauważa się czepliwość redaktorów tego portalu jeżeli chodzi o partię polityczną PiS. Z drugiej strony, widać sympatię skierowaną w stronę obecnych władz gminy. Jest to irytujące, gdyż lokalne "wolne" media powinny być nade wszystko bezstronne i obiektywne. Każdy mieszkaniec naszej gminy, ma obywatelskie prawo wyboru, i może nadszedł już najwyższy czas zmienić starą gwardię na nową.
Cytować
-43 #16 Aga 2018-10-22 01:14
Cytuję Miro:
Cytuję Aga:
Cytuję Miro:
Cytuję Aga:
Oczywiście, ale można było pominąć szczegóły tak jak nazwisko i napisać to bardziej ogólnie. A ów portal wykorzystując najpierw niepełne informacje, czy też nie do końca prawdziwe, przyczynił się do nieczystych zagrywek m.in konkurenta oraz jego "SYMPATYKOW" Co jest karygodne.


Obudź się dziewczyno, przetrzyj oczy i patrz na świat wyraźnie.

Masz rację chłopcze!!!Najwyższy czas abyś i Ty zdjął klapki z oczu i założył je na nogi!

aga widzę ze cię sznurówki wyprzedzają a to nie jest dobrym znakiem

Hahaha, coś długo Miro myślałeś nad tą odpowiedzią...W efekcie nic sensownego nie napisałeś..
Cytować
+39 #15 Miro 2018-10-22 01:02
Cytuję Aga:
Cytuję Miro:
Cytuję Aga:
Oczywiście, ale można było pominąć szczegóły tak jak nazwisko i napisać to bardziej ogólnie. A ów portal wykorzystując najpierw niepełne informacje, czy też nie do końca prawdziwe, przyczynił się do nieczystych zagrywek m.in konkurenta oraz jego "SYMPATYKOW" Co jest karygodne.


Obudź się dziewczyno, przetrzyj oczy i patrz na świat wyraźnie.

Masz rację chłopcze!!!Najwyższy czas abyś i Ty zdjął klapki z oczu i założył je na nogi!

aga widzę ze cię sznurówki wyprzedzają a to nie jest dobrym znakiem
Cytować
-51 #14 Janusz C. 2018-10-21 23:48
Czytając ostatnie artykuły, zarówno na portalu jak i stronie facebook, zauważa się czepliwość redaktorów tego portalu jeżeli chodzi o partię polityczną PiS. Z drugiej strony, widać sympatię skierowaną w stronę obecnych władz gminy. Jest to irytujące, gdyż lokalne "wolne" media powinny być nade wszystko bezstronne i obiektywne. Każdy mieszkaniec naszej gminy, ma obywatelskie prawo wyboru, i może nadszedł już najwyższy czas zmienić starą gwardię na nową.
Cytować
+79 #13 D.Markowicz 2018-10-21 22:57
Zakończmy dyskusję. Czekajmy na wyniki. I proszę nie zrozumieć mnie źle, bo nic nie mam do Pana Tarsy ani do Pana Kroka. Nie wnikam sytuację w Łużnej, chodzi o fakt straszenia mediów. Czekajmy na wyniki - pozdrawiam.
Cytować
-98 #12 Adam 2018-10-21 22:54
Zalezy co sie uważa za prawde i mnie to nie boli, bulwersuje mnie ta sytuacja. Wystarczajaco krzywdy ten czlowiek doznal w ostatnim czasie i dokladanie tego w innych miejscowosciach wydaje mi sie zbedne
Cytować
+80 #11 D.Markowicz 2018-10-21 22:41
Adam, tu nie chodzi o mieszanie się w sprawy Łużnej - broń Panie Boże. Nie nam to oceniać, jest prokurator jest sąd i oni są od tego. Ja tylko opisałem, że zastraszana była Gazeta Krakowska i portal Gorlice24. Proszę mi powiedzieć czy skłamałem??? Panu Tarsie jak i wszystkim kandydującym w gminie Łużna życzę jak najlepiej. Ale jak widać prawda boli...
Cytować
-92 #10 Adam 2018-10-21 22:37
Zeby mieszać w osobna gmine pana Mariusza Tarse to jest tragedia i niebywale chamstwo
Cytować
-199 #9 Aga 2018-10-21 22:37
Cytuję Miro:
Cytuję Aga:
Oczywiście, ale można było pominąć szczegóły tak jak nazwisko i napisać to bardziej ogólnie. A ów portal wykorzystując najpierw niepełne informacje, czy też nie do końca prawdziwe, przyczynił się do nieczystych zagrywek m.in konkurenta oraz jego "SYMPATYKOW" Co jest karygodne.


Obudź się dziewczyno, przetrzyj oczy i patrz na świat wyraźnie.

Masz rację chłopcze!!!Najwyższy czas abyś i Ty zdjął klapki z oczu i założył je na nogi!
Cytować
+192 #8 D.Markowicz 2018-10-21 22:36
Aga, czy napisaliśmy nie prawdę??? Szczegóły są ważne jak widać, bo potem zarzucą że media kłamią:)
Cytować
-5 #7 Miro 2018-10-21 22:35
Cytuję D.Markowicz:
Aga, ów podał nazwisko bo kandydat to osoba publiczna i miał do tego prawo. Jakie niepełne i nie do końca prawdziwe informację? Od samego początku było napisane wszystko włącznie z numerem sprawy który nadała prokuratura. Jedynie Pani Poseł twierdziła że media kłamią. Szkoda że nie ma u nas TVP, pewnie pokazali by to inaczej bo przecież jest tak dobrze...:) Pozdrawiam - niebawem wyniki.


Albo TVN i pokazali by to odwrotnie i jeszcze z odpowiednią dynamiką
Cytować
-74 #6 Aga 2018-10-21 22:33
Mam na myśli Wasz portal,który mógł sobie darować te szczegóły w tym artykule.
Cytować
+89 #5 D.Markowicz 2018-10-21 22:31
Aga, ów podał nazwisko bo kandydat to osoba publiczna i miał do tego prawo. Jakie niepełne i nie do końca prawdziwe informację? Od samego początku było napisane wszystko włącznie z numerem sprawy który nadała prokuratura. Jedynie Pani Poseł twierdziła że media kłamią. Szkoda że nie ma u nas TVP albo TVN, pewnie pokazali by to każdy inaczej...:) Pozdrawiam - niebawem wyniki.
Cytować
-11 #4 Miro 2018-10-21 22:31
Cytuję Aga:
Oczywiście, ale można było pominąć szczegóły tak jak nazwisko i napisać to bardziej ogólnie. A ów portal wykorzystując najpierw niepełne informacje, czy też nie do końca prawdziwe, przyczynił się do nieczystych zagrywek m.in konkurenta oraz jego "SYMPATYKOW" Co jest karygodne.


Obudź się dziewczyno, przetrzyj oczy i patrz na świat wyraźnie.
Cytować
-288 #3 Aga 2018-10-21 22:26
Oczywiście, ale można było pominąć szczegóły tak jak nazwisko i napisać to bardziej ogólnie. A ów portal wykorzystując najpierw niepełne informacje, czy też nie do końca prawdziwe, przyczynił się do nieczystych zagrywek m.in konkurenta oraz jego "SYMPATYKOW" Co jest karygodne.
Cytować
+81 #2 D.Markowicz 2018-10-21 22:14
Nie mieszamy w to Łużnej, chodzi o fakt, że portal Gorlice24 za napisanie prawdy został podany do sądu w trybie wyborczym. Czy to jest ok? skoro portal napisał że zawiadomienie wpłynęło i tak przecież było?
Cytować
-142 #1 Aga 2018-10-21 22:12
A po co mieszacie w to Łużną? Widzę,że chcecie przypodobać się portalowi Gorlice24. Czyżby na jednym koniu jedziecie?
Cytować
Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM