Detektyw Nowicki i OSP Moszczenica z pomocą dla zwierzaków!
- Dodano: wtorek, 17 grudzień 2024 06:31
- |
- Autor: D.Markowicz
- |
- Odsłon: 395
Ponad tona karmy dla zwierząt trafi już w najbliższy czwartek do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Nowym Sączu. Wszystko to dzięki detektywowi Tomaszowi Nowickiemu z Gorlic.
Tomasz Nowicki to wyjątkowa postać, znana z chęci niesienia pomocy na różnych płaszczyznach. Tym razem detektyw zorganizował konkurs, w którym dowolne schronisko dla zwierząt miało szansę wygrać ponad tonę karmy. Zwycięzcą okazało się Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Nowym Sączu.
Do transportu tak dużej ilości karmy detektyw Nowicki poprosił o pomoc strażaków z OSP Moszczenica. Druhowie, jak zawsze, chętnie zaoferowali swoje wsparcie i zadeklarowali gotowość do działania.
Transport karmy dla zwierząt wyruszy z Gorlic już w czwartek rano i jeszcze tego samego dnia dotrze do potrzebujących czworonogów w Nowym Sączu.
To nie jedyny szlachetny gest Detektywa Nowickiego w tym świątecznym okresie. Tomasz Nowicki wraz ze swoją firmą przygotowali również mnóstwo prezentów dla dzieci chorych onkologicznie, przebywających w Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu.