Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Kosmiczny rachunek za gaz otrzymała restauracja Na Wzgórzu!

  • Dodano: czwartek, 13 czerwiec 2024 20:05
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 3737

Obserwując co dzieje się w ostatnich latach odnosimy wrażenie, że obecny jak i poprzedni rząd walczy z przedsiębiorcami. Niestety walka ta jest nierówna, a wzrost cen za gaz i prąd oraz co raz wyższe składki ZUS skutecznie zabijają małe firmy.

 

Po pysznym jedzeniu i niedzielnych obiadach w restauracji Na Wzgórzu w Moszczenicy zostały tylko miłe wspomnienia. Niestety ze względu na rosnące ceny restauracja musiała zostać zamknięta, a pracę straciło aż 12 osób. O zamknięciu restauracji pisaliśmy jakiś czas temu.

 

Tylko teraz za miesiąc styczeń restauracja od PGNiG otrzymała rachunek za gaz w kwocie 21 636,52 zł. Wcześniej firma za gaz płaciła rachunki ok. 6000 złotych. 

 

Firmy, które przetrwały covid i pomagały uchodźcą z Ukrainy w nagrodę otrzymują kosmiczne rachunki za prąd i gaz. Niestety są pozostawieni sami sobie i nikogo nie obchodzi fakt, że ludzie mogą stracić pracę.

 

Ostatnio do naszego powiatu zawitała ekipa programu Interwencja, która poruszyła problem Mleczarni z Łużnej i restauracji Na Wzgórzu. Czy to pomoże? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, gdyż 100 konkretów na 100 dni stało się bezwartościową obietnicą.

 

Od nowego roku przedsiębiorców czekają kolejne podwyżki, gdyż znów zapłacą więcej min. Za ZUS.

 

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem Interwencji: https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2024-06-13/gigantyczne-rachunki-za-gaz-przedsiebiorcy-zamykaja-swoje-firmy/

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM