Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

II miejsce gminy Moszczenica w Ocenie Aktywności Gmin 2023

  • Dodano: czwartek, 13 czerwiec 2024 08:03
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1442

Ocena aktywności gmin Subregionu Sądeckiego stała się coroczną tradycją i okazją do wyróżnienia aktywnych gmin z naszego regionu. To już 16 wydanie rankingu, który przygotowuje Fundacja Sądecka pod kierownictwem Zygmunta Berdychowskiego.

 

Jest to również kolejna odsłona merytorycznej współpracy fundacji z Akademią Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Dane statystyczne i finansowe zbierał zespół badawczy pod kierownictwem dr Marka Raichela z Wydziału Nauk Ekonomicznych uczelni

 

Gmina Moszczenica w tym rankingu często wymieniana jest w różnych kategoriach. Tym razem w kategorii Aktywność Inwestycyjna Gminy nasz samorząd zajął wysokie drugie miejsce w skali całego subregionu.

 

- To, widać gołym okiem w naszej gminie – rozmach inwestycyjny i zakres starań i  wykonywanych prac, zostało potwierdzone obiektywnymi danymi i docenione w środowisku regionalnym. W tym samym rankingu wyróżnione zostały z Powiatu Gorlickiego gminy: Bobowa i Gorlice – miasto. Koleżankom i kolegom samorządowcom gratulujemy. – mówi Jerzy Wałęga, Wójt gminy Moszczenica

 

Ranking ma charakter uznaniowy i poza okolicznościowym dyplomem pozostaje wartość w postaci docenienia samorządowców.

 

Uroczysta gala, na której ogłoszono wyniki i wręczono dyplomy zorganizowana została dnia 7 czerwca 2024 roku w Woli Kurowskiej. Gminę Moszczenica reprezentował Wójt Jerzy Wałęga i Przewodnicząca Rady Gminy Izabella Wąsowska.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM