Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Kolejny finał WOŚP i kolejny rekord w Gorlickim Sztabie!

  • Dodano: poniedziałek, 29 styczeń 2024 07:59
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 576

Tegoroczny gorlicki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jak wszystkie poprzednie można zaliczyć do udanych, a zebrana kwota mówi sama za siebie. Mieszkańcy powiatu gorlickiego pokazali, że mają wielkie serca.

 

28 stycznia 2024 roku na godzinę 22:20 Gorlicki Sztab WOŚP podał, że zebrano kwotę 206 509,43 zł. Rok temu tj. 2023 roku na godzinę 22:15 w dniu finału doliczono się kwoty 141 801,93 zł.

 

Organizatorzy gorlickiego finału WOŚP dla mieszkańców powiatu przygotowali mnóstwo atrakcji. Główna część wydarzeń miała miejsce na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach.

 

Z Gorlickim Sztabem WOŚP jak co roku zagrali Druhowie z OSP Moszczenica, którzy od samego rana zabezpieczali tzw. Orkiestrowego Kręcioła, którego organizatorem był Automobilklub Biecki. Warto nadmienić, że OSP Moszczenica z Gorlickim Sztabem gra od pierwszego finału, jaki został zorganizowany w Golicach.

 

Tego roku w akcję po kilkuletniej przerwie włączyli się strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się otwarta tego dnia dla wszystkich strażnica.

 

Na hali OSiR nie zabrakło licytacji przedmiotów i voucherów. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się voucher na półtoragodzinny lot samolotem nad Gorlicami.

 

Na ten moment Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w całym kraju zebrała już kwotę 175 426 813 złotych. Kwota ta na pewno ulegnie zmianie, gdyż trwają jeszcze aukcje internetowe i liczone są pieniądze.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM