Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA
Szafir

Kim są i dlaczego do Moszczenicy?

  • Dodano: piątek, 30 wrzesień 2016 08:29
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 10377

Od dwóch tygodni spokój mieszkańców Moszczenicy zakłócają dwaj mężczyźni. Nikt nie wie, kim oni są i skąd się wzięli. Pewne jest jedno, dopóki oni będą w naszej miejscowości to mieszkańcy o spokojnym śnie mogą zapomnieć.


Mężczyźni w wieku ok. 30 lat, ciemna karnacja, łyse głowy i więzienne tatuaże. Widać po nich, że alkohol jest ich najlepszym sprzymierzeńcem. Nasza miejscowość ma kilku sympatyków alkoholu, jednak te osoby są znane, nie szkodliwe, nikomu niezagrażające i niezaczepiające innych.


Niestety, inaczej jest w przypadku dwóch obcych, którzy przybłąkali się do Moszczenicy i codziennie zaczepiają mieszkańców żebrząc o pieniądze na alkohol. Żebracy nie zważają uwagi na wiek, zaczepiają osoby starsze i zaczepiają też dzieci wracające ze szkoły. Wśród dzieciaków i rodziców widać strach i nie ma, co się temu dziwić, ponadto dwaj panowie swoim wyglądem potrafią wystraszyć.


Słyszy się głosy, że jeden z nich niedawno wyszedł z zakładu karnego. Sprawy tej nie koniec, gdyż z dnia na dzień mężczyźni są coraz bardziej agresywni. Jednym z przypadków jest choćby dobijanie się w godzinach nocnych do domów. Inny przypadek to bezczelne wydalenie kału przed domem na kogoś posesji.


O sprawie oczywiście poinformowaliśmy władze gminy, a te zgłosiły ją na policję. Patrole jeżdżą jednak na razie nic to nie daje.


Apelujemy o to, aby w miarę możliwości kontrolować powroty do domu swoich pociech, nie dawać żadnych pieniędzy tym mężczyznom a w przypadku zaczepiania natychmiast dzwonić na 997! Prosimy też lokalnych sprzedawców o nie sprzedawanie tym ludziom alkoholu.


Na koniec dodamy, że mężczyźni już niejednokrotnie wtargnęli na kogoś posesję i to w godzinach nocnych. Na razie to tylko żebranie, ale nikt nie wie, co będzie potem. Miejmy nadzieję, że policja coś z tym zrobi a mieszkańcy Moszczenicy będą mogli spokojnie spać.

Foto: Ilustracyjne

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM