Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA
Mężyk Budownictwo

Kim są i dlaczego do Moszczenicy?

  • Dodano: piątek, 30 wrzesień 2016 08:29
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 10127

Od dwóch tygodni spokój mieszkańców Moszczenicy zakłócają dwaj mężczyźni. Nikt nie wie, kim oni są i skąd się wzięli. Pewne jest jedno, dopóki oni będą w naszej miejscowości to mieszkańcy o spokojnym śnie mogą zapomnieć.


Mężczyźni w wieku ok. 30 lat, ciemna karnacja, łyse głowy i więzienne tatuaże. Widać po nich, że alkohol jest ich najlepszym sprzymierzeńcem. Nasza miejscowość ma kilku sympatyków alkoholu, jednak te osoby są znane, nie szkodliwe, nikomu niezagrażające i niezaczepiające innych.


Niestety, inaczej jest w przypadku dwóch obcych, którzy przybłąkali się do Moszczenicy i codziennie zaczepiają mieszkańców żebrząc o pieniądze na alkohol. Żebracy nie zważają uwagi na wiek, zaczepiają osoby starsze i zaczepiają też dzieci wracające ze szkoły. Wśród dzieciaków i rodziców widać strach i nie ma, co się temu dziwić, ponadto dwaj panowie swoim wyglądem potrafią wystraszyć.


Słyszy się głosy, że jeden z nich niedawno wyszedł z zakładu karnego. Sprawy tej nie koniec, gdyż z dnia na dzień mężczyźni są coraz bardziej agresywni. Jednym z przypadków jest choćby dobijanie się w godzinach nocnych do domów. Inny przypadek to bezczelne wydalenie kału przed domem na kogoś posesji.


O sprawie oczywiście poinformowaliśmy władze gminy, a te zgłosiły ją na policję. Patrole jeżdżą jednak na razie nic to nie daje.


Apelujemy o to, aby w miarę możliwości kontrolować powroty do domu swoich pociech, nie dawać żadnych pieniędzy tym mężczyznom a w przypadku zaczepiania natychmiast dzwonić na 997! Prosimy też lokalnych sprzedawców o nie sprzedawanie tym ludziom alkoholu.


Na koniec dodamy, że mężczyźni już niejednokrotnie wtargnęli na kogoś posesję i to w godzinach nocnych. Na razie to tylko żebranie, ale nikt nie wie, co będzie potem. Miejmy nadzieję, że policja coś z tym zrobi a mieszkańcy Moszczenicy będą mogli spokojnie spać.

Foto: Ilustracyjne

Komentarze  
0 #1 Maciej Stec 2020-06-08 17:28
Temat ciągle aktualny.
Cytować
Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM