Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Fotowoltaika od TAURONA z kredytem RRSO 0% - inwestycja w przyszłość Twojego domu

  • Dodano: środa, 25 październik 2023 16:25
  • |
  • Autor: Artykuł Sponsorowany
  • |
  • Odsłon: 514

Coraz więcej Polaków inwestuje w energię odnawialną, żeby obniżyć rachunki za prąd. Jednym z najlepszych rozwiązań w przypadku domów jednorodzinnych jest instalacja fotowoltaiczna. Warto przyjrzeć się zaletom tej inwestycji.

 

Jednym z ważniejszych czynników do rozważenia przy każdej inwestycji, jest aspekt finansowy. W przypadku fotowoltaiki , opłacalność inwestycji jest wysoka – pozwala znacząco obniżyć rachunki za energię. Wysokość oszczędności w znacznej mierze zależy też od tego, jak gospodaruje się energią w danym gospodarstwie. Fotowoltaika jest rozwiązaniem ekologicznym, które nie generuje hałasu i zanieczyszczeń, a eksploatacja paneli PV jest bezkosztowa. Inwestycja zapewnia niezależność energetyczną i podwyższa wartość nieruchomości. Dodatkowo, montaż paneli fotowoltaicznych jest możliwy praktycznie przez cały rok.

 

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, którą warto zrealizować z pewnym i stabilnym na rynku wykonawcą. Jedną z firm, która oferuje atrakcyjne rozwiązania w zakresie fotowoltaiki jest TAURON. TAURON oferuje fotowoltaikę z kredytem RRSO 0% do 120 000 zł i 40 rat, bez wpłaty własnej oraz z pierwszą płatnością dopiero po dwóch miesiącach. Inwestycja może stać się jeszcze bardziej opłacalna, dzięki dofinansowaniu z różnych programów, m.in. Mój Prąd, które to dofinansowanie może wynieść nawet 58 000 zł. W TAURONIE można zamówić również Ochronę fotowoltaiki 24H z bonusem, która obejmuje ubezpieczenie instalacji i pomoc serwisantów (szczegóły na tauron.pl/ochrona). Dzięki profesjonalnym doradcom i partnerom inwestycja w fotowoltaikę od TAURONA jest bezpieczna i pewna. Szczegółowe informacje na temat oferty znajdują się na tauron.pl/fotowoltaika.

 

Fotowoltaika świetnie współpracuje z pompą ciepła. Dlatego TAURON, proponuje swoim klientom zakup pompy ciepła z kredytem 0% na tych samych warunkach, co w przypadku fotowoltaiki. TAURON oferuje też dodatkowe dofinansowanie do wymiany ogrzewania do 4400 zł w ramach programu „Ogrzej się z TAURONEM”. Razem z dotacją Mój Prąd można uzyskać wtedy nawet 62 400 zł dofinansowania. Szczegóły oferty dostępne są na tauron.pl/ogrzewanie.

 

Fotowoltaika i pompa ciepła to rozwiązania, które stają się coraz bardziej atrakcyjne i dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Dzięki ofercie TAURONA, można zainwestować w ekologiczne rozwiązania, które przynoszą korzyści zarówno dla środowiska, jak i portfela inwestora. Zapoznaj się z ofertą TAURONA i dołącz do grona osób dbających o przyszłość naszej planety, jednocześnie korzystając z komfortu nowoczesnych rozwiązań.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM