Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF

  • Dodano: sobota, 13 maj 2023 07:39
  • |
  • Autor: Artykuł Sponsorowany
  • |
  • Odsłon: 430

Filtr cząstek stałych (DPF) jest elementem układu wydechowego w silnikach diesla, który służy do redukcji emisji spalin. DPF zatrzymuje i magazynuje cząstki stałe, takie jak sadza, węglowodory i inne zanieczyszczenia, które powstają podczas spalania paliwa.

 

W czasie eksploatacji DPF ulega zanieczyszczeniu i wymaga regularnego czyszczenia. Na szczęście na czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF możesz w każdej chwili umówić się do Bosch Service Pawlik, który mieści się w Stalowej Woli. Jeśli nie jesteś z Podkarpacia, to firma zapewni Ci kuriera. W bardzo łatwy sposób dojdziesz do tego, że z Twoim filtrem DPF jest coś nie tak, ponieważ pojazd wykazuje charakterystyczne objawy, a są to między innymi: spadek wydajności silnika, problem z utrzymaniem równych obrotów, wzmożone dymienie, wyczuwalny smród wewnątrz samochodu, kontrolki na desce rozdzielczej oraz zwiększone spalanie. Warto pamiętać, że podzespół, który trafia do serwisu, jest w pierwszej kolejności sprawdzany kamerką endoskopową, dzięki której będzie można ocenić stopień uszkodzenia DPF. Niestety przeszkodą do podjęcia regeneracji filtra cząstek stałych są trwałe i nieodwracalne uszczerbki mechaniczne. Jeżeli by takowe wystąpiły, to należy jak najszybciej zakupić nowy element i poprosić o jego wmontowanie i zaadaptowanie w sterowniku jednostki napędowej. Z pełną świadomością zachęcamy Cię do skorzystania z usługi czyszczenia filtra DPF w BS Pawlik, ponieważ serwis wykorzystuje skuteczne i przede wszystkim bezpieczne metody regeneracji. Najbardziej popularną jest mycie DPF wodą pod ciśnieniem, dlatego że z wnętrza tego elementu zostaną wypłukane nie tylko sadza, ale także popiół, nagar i inne zanieczyszczenia.

 

Wiedz, że po wykonanej usługi i przeprowadzeniu testów otrzymasz odpowiedni dokument, który potwierdza przywróconą sprawność tego podzespołu, jak również dwuletnią gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. Podsumowując, jeśli potrzebujesz zregenerować filtr cząstek stałych DPF lub FAP należącego do auta marki KIA tudzież BMW, to zgłoś się do zaufanego serwisu, który wykona usługę na najwyższym poziomie i dodatkowo w bardzo dobrej cenie.

 

REGENERACJA DPF13

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM