Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Poseł Barbara Bartuś podpisała się pod projektem ustawy segregacji sanitarnej!

  • Dodano: czwartek, 16 grudzień 2021 12:18
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1194

Projekt ustawy segregacyjnej tj. druk 1846 trafił na biurko Elżbiety Witek i ma być procedowany na sejmowej Komisji Zdrowia. Nie zrozumiałe jest to, że osoby, które niejednokrotnie powołują się na Konstytucję RP, w tym wypadku najważniejszy akt prawny mają za nic.

 

O tym, że rząd PiS Konstytucję RP ma za nic przekonujemy się cały czas, a przykładem są BEZPRAWNE ograniczenia wprowadzone na mocy rozporządzeń. Pomijamy tutaj, fakt, że do ograniczeń „legalnie” mogą nie stosować się tylko posłowie, szczególnie ci z „jedynej słusznej partii”.

 

Skład komisji zdrowia wygląda następująco: https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=SKLADKOMST&NrKadencji=9&KodKom=ZDR

 

Na uwagę zasługuje fakt, że miłościwie nam panujący PiS powołuje się na ustawę o chorobach zakaźnych, a koronawirus nadal nie jest wpisany na listę chorób zakaźnych choć niedługo minie 2 lata, odkąd w Polsce zaczęła się ta cała paranoja.

 

Lista chorób zakaźnych: https://www.gov.pl/web/gis/choroby-zakazne2?fbclid=IwAR3HsruBZtUP_4_qaj6EmbvUdgkUbJS49XAEaF9a32EVFeftsqt9OwMBCZk

 

Podstawowe założenia tej NIEKONSTYTUCYJNEJ ustawy omawia kancelaria Lega Artis z Warszawy, która od pewnego czasu walczy z bezprawiem serwowanym przez rząd PiS – zob. https://legaartis.pl/blog/2021/12/14/pis-zlozyl-ustawe-o-testowaniu-pracownikow-chca-wprowadzic-skaner-certyfikatow/

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że PiS, KO, PO, PSL, SLD i twór zwany Polska 2050 grają do jednej bramki. Całości przyklaskują ogólnopolskie „patomedia”, które za pieniądze sieją strach i panikę wśród obywateli.

 

W tym miejscu grzech nie wspomnieć o tym z jaką „inteligencją” mamy do czynienia u opozycji która jeszcze nie dawno krzyczała „Konstytucja”, a dziś Konstytucję RP ma za nic, podobnie jak PiS. należy w tymi miejscu dodać, że opozycja jeszcze nie dawno krzyczała „moje ciało, mój wybór”, a dziś chce przymusu szczepień. Wypada zadać pytanie, czy aby na pewno mamy do czynienia z normalnymi ludźmi, czy też bandą…?

 

Wielu obywateli jest przeciwnych ustawie i segregacji sanitarnej, jednak czy faktycznie tak jest? Przecież powiat gorlicki „z dumą” wybrał na posłankę Barbarę Bartuś i rząd PiS, więc elektorat powinien być dumny… Szalejąca inflacja, drożyzna to przecież żaden problem, wręcz dla elektoratu PiS i poseł Bartuś powinien być to kolejny powód do dumy i zadowolenia! A może jakieś podziękowania? Np. pominik naczelnika kraju?

 

Niestety, cała ta szopka trwa już dwa lata a nasi rządzący tkwią w tym bagnie po uszy. Czy coś się zmieni? Czy pójdziemy śladem Szwecji? Póki co mamy do czynienia ze skrajną głupotą, brakiem zdrowego rozsądku i hipokryzją.

 

Warto wspomnieć tu o ministrze choroby Adamie Niedzielskim, który mówi, że restrykcje nic nie dają a następnie wprowadza nowe restrykcje. Ten Pan chyba odziedziczył coś po ministrze Łukaszu Szumowskim, który mówi że maseczki nic nie dają, a za chwilę wnioskuje o to aby wprowadzić obowiązek ich noszenia.

 

Szanowna Pani Poseł Barbaro, czy Pani nie jest wstyd? A może Pani podobnie jak koledzy i koleżanki z partii już nie wie co to jest wstyd, zdrowy rozsądek, Konstytucja...?

 

druk

 

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM