Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Rząd po raz kolejny kpi sobie z Polaków!

  • Dodano: czwartek, 25 marzec 2021 12:28
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 733

Dzisiejsza konferencja Premiera Mateusza Morawieckiego i Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego pokazała, że rządzą w naszym kraju ludzie oderwani od rzeczywistości.

 

Kiedy Teksas jest przykładem, że zamykanie gospodarki tylko sprawę pogarsza, to nasi rządzący robią to po raz drugi. Ponadto na konferencji prasowej dnia dzisiejszego z ust Ministra Zdrowia padają następujące słowa:

 

- Nie możemy sobie pozwolić na myślenie logiką.

 

Premier Mateusz Morawiecki mówi o nielegalnych zgromadzeniach i apeluje do opozycji, aby ta siedziała cicho. Czyżby wracały czasy komunistyczne? Wiele wskazuje na to, że ten ustrój jest bliski partii rządzącej. Na chwilę obecną jedyne co jest nielegalne, to obostrzenia wprowadzane przez rząd. Nielegalne są mandaty nakładane przez policjantów i pracowników sanepidu, których gnębią rządzący.

 

Od najbliższej soboty nielegalnie zamknięte mają zostać salony kosmetyczne i fryzjerskie. Żłobki i przedszkola również pozostają zamknięte. Ograniczona zostaje ilość osób w sklepach do 1 os. / 15m2 w sklepach do 100m2 i 1 osoba / 20m2 w sklepach powyżej 10m2. W miejscach odbywania kultu religijnego będzie obowiązywał nowy limit osób – na 1 osobę przypadać musi 20m2. Zamknięte zostają również sklepy meblowe i budowlane o powierzchni większej niż 2tys. m2.

 

Mamy nadzieję, że przedsiębiorcy nie zniżą się do poziomu rządzących i zwyczajnie przestaną przejmować się rządową propagandą. Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji #OtwieraMy! Na rząd i prawdę z ich ust nie ma już co liczyć, a „to tylko na dwa tygodnie” trwa już 6 miesięcy!

 

Na koniec słowa uznania należy skierować do kasjerek i kasjerów - ta grupa zawodowa pracuje nieprzerwanie do marca minionego roku i trzeba przyznać, że w dobie pandemi osoby te są bardzo odporne.

 

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Szafir
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM