Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Gorlicki Sanepid nie ukarał żadnego przedsiębiorcy

  • Dodano: wtorek, 23 luty 2021 10:17
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 5694

Dobre informacje płyną do nas od Jadwigi Wójtowicz, Dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarna Epidemiologicznej w Gorlicach. Gorlicka stacja nie ukarała żadnego przedsiębiorcy.

 

W minionym roku pracownicy PSSE w Gorlicach przeprowadzili 2857 kontroli w nadzorowanych obiektach. W 2063 przypadkach były to kontrole, których celem było sprawdzenie przestrzegania zasad związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. 1900 kontroli przeprowadzono wspólnie z pracownikami Powiatowej Komendy Policji w Gorlicach.

 

Należy podkreślić, że w 2020 roku gorlicki Inspektor Sanitarny nie stwierdził naruszeń ustanowionych prawnie nakazów, zakazów i ograniczeń. Nie wydano także decyzji administracyjnych o nałożeniu kar pieniężnych.

 

W roku bieżącym od 1 stycznia do 21 lutego pracownicy PSSE w Gorlicach przeprowadzili już 1050 kontroli. W roku bieżącym również nie wydano decyzji administracyjnej o nałożeniu kary pieniężnej.

 

Na temat kontroli przez gorlicką stację PSSE w Gorlicach dobre zdanie mają przedsiębiorcy i pracownicy.

 

- Odwiedza nas gorlicki sanepid z policją. Na szczęście pracownicy są mili, wydaje się, że rozumieją, w jakiej jesteśmy wszyscy sytuacji. Każdy chce uczciwie zarobić na chleb, tym bardziej, że pomoc od rządu jest fikcją. – mówi w rozmowie z nami pracownik jednej z firm na terenie Gorlic.

 

Czy pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Gorlicach rozumieją coraz gorszą sytuację przedsiębiorców i pracowników? Wiele wskazuje na to, że tak i niech tak pozostanie. Być może pracownicy PSSE w Gorlicach zdają sobie sprawę, że rozporządzenia Mateusza Morawieckiego są zwyczajnie nic nie warte i niezgodne z Konstytucją Rzeczypospolitej, która jest najwyższym aktem prawnym.

 

Przykre jest, że sytuacja tak samo nie wygląda w przypadku Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach, gdzie policjant potrafi wystawić mandat osobie ze złamanym nosem, za miast zająć się jak najszybszym ujęciem sprawcy zdarzenia. Gorliccy policjanci podobnie jak w innych częściach naszego kraju zapomnieli o składanym ślubowaniu, które wyraźnie mówi, że mają bronić prawa ustanowionego Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej, a nie rozporządzeniami Mateusza Morawieckiego, które geniusze z naszego rządu wprowadzają w środku nocy!

 

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Brawa dla redakcji za prawdę, a nie ściekową propagandę. Dziękuję i pozdrawiam z Irlandii. ???

Robert
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Szafir
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM