Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Przebywał w izolacji domowej, nie ma przeciwciał!

  • Dodano: piątek, 29 styczeń 2021 15:54
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1021

Tytuł artykułu mówi o pewnym mieszkańcu Moszczenicy, który rzekomo miał pozytywny wynik testu na koronawirusa, a jak się okazuje nie ma przeciwciał. Oczywiście wirus był bezobjawowy.

 

- Przed wyjazdem do pracy musiałem zrobić test na koronawirusa i niestety wynik okazał się być pozytywny. Zrobiłem test PCR, który ma być najbardziej wiarygodny(śmiech). Objawy? Brak! Zero jakichkolwiek objawów. Sanepid wsadził mnie na izolację domową, a resztę rodziny na kwarantannę. – mówi nam nasz Czytelnik.

 

Izolacja się zakończyła, a nasz Czytelnik zrobił następny test. Tym razem wynik był negatywny.

 

- Musiałem zrobić kolejny test, tym razem wylosowałem wynik negatywny(śmiech). Po 2 tygodniach i po 4 tygodniach zrobiłem test na przeciwciała. Okazało się, że ich nie mam. Najlepsze jest to, że kolega, który robił test ze mną tego samego dnia miał wynik negatywny, a po tym jak opowiedziałem mu swój przypadek zrobił test na przeciwciała i okazało się, że posiada przeciwciała. Jeśli takt o ma funkcjonować to brak słów, a Ci telewizyjni eksperci za mówienie głupot chyba dobrze zarabiają. – dodaje nasz Czytelnik.

 

Jak sami Państwo widzicie, testy pozostawiają wiele do życzenia. Dlatego wszystko się na nich opiera? Choć nie wierzymy za bardzo w teorie spiskowe, to musimy powiedzieć, że sprawa jest, co najmniej dziwna. Takich przypadków jest mnóstwo, dlatego taka liczba pozytywnych testów. Warto zwrócić jeszcze uwagę  na dane opublikowane przez WHO, które pokazują że grypa praktycznie nie istnieje...

 

Pojawia się pytanie, dlaczego rząd tak uparcie dąży do zniszczenia gospodarki i ludzi? Statystyki pokazują jasno, że ludzie umierają przez brak dostępu do służby zdrowia. O tym jak funkcjonuje służba zdrowia na naszym portalu pisaliśmy już nie raz.

 

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

czy Pan w opisanym przypadku zrobil badania na wszystkie przeciwciala? IgM sa to pierwsze przeciwcuala po chorobie utrzymja się kilka tygodni następnie przechodzą w przeciwciala IgG. Jesli Pan nie mial np. drugich przeciwcial bardzo prawdopodobne , że utrzymywały się jeszcze pierwsze.

Eliza
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM