Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Po przegranych znów wygrana!

  • Dodano: poniedziałek, 09 wrzesień 2019 08:14
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 606

Po przegranej 4:3 z Racławicami, oraz 7:2 z Sękową GKS Moszczanka Moszczenica wygrywa na wyjeździe mecz z drużyną Nafta Kryg.


Ostatnie dwa spotkania, to bardzo ciekawe widowiska i to niekoniecznie w wykonaniu zawodników. Oczywiście popis swoich umiejętności dawali sędziowie, którzy podejmowali „dziwne” decyzje. Cóż zrobić, o sędziowaniu w B i A klasie pisaliśmy niejednokrotnie, a nawet interweniowaliśmy w Podokręgu Piłki Nożnej. Niestety, nic to jednak nie dało.


Wczorajszy(08.09.2019r.) mecz wyjazdowy był wyrównany i świadczy o tym nawet sam wynik 4:3 dla GKS Moszczanki Moszczenicy. W 17 minucie prowadzenie objęli gospodarze, jednak na wyrównanie nie trzeba było długo czekać. Jedenastkę bardzo pewnie wykorzystał Artur Hudzik.


Idąc za ciosem kolejnego gola, po dobrej wrzutce z rożnego zdobył Dariusz Krok. Drugi gol pozwolił Moszczance przejąć inicjatywę, co zaowocowało kolejnym golem. Celny strzał z 20 metrów oddał Damian Kaleta, dając Moszczance prowadzenie 3:1. Gospodarze pod koniec pierwszej połowy postanowili wziąć się w garść i końcówka pierwszych 45 minut zrobiła się bardzo wyrównana.


Druga połowę rozpoczęli bardzo dobrze zawodnicy z Krygu, czego efektem był gol na 2:3. Nafta nie odpuszczała i w 65 minucie padł kolejny gol, co doprowadziło do remisu 3:3. Od tej pory obydwie drużyny zacięcie walczyły o zwycięstwo, jednak końcówkę meczu bardzo dobrze wykorzystała Moszczanka. Piękne dośrodkowanie Mateusza Dziadzio do Damiana Bożka owocuje strzałem w światło bramki, który broni bramkarz, nie mając jednak szans z dobitką.


Niestety, 5 minut po strzelonym golu Bożek zostaje sfaulowany w polu karnym, a sędzia dyktuje rzut karny. Damian pewnie go strzela, jednak sędzia nakazuje powtórkę. Tym razem bramkarz Nafty wyczuł zawodnika i obronił strzał. Mecz zakończył się wynikiem 4:3.


GKS Moszczanka po 4 spotkaniach plasuje się w tabeli na 7 pozycji z pośród 14, mając na swoim koncie 6 punktów. Znacznie gorzej wygląda sytuacja Sokoła Staszkówki, który jest na ostatnim miejscu i ma na koncie tylko 4 przegrane mecze.

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM