Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

I Turniej Piłkarski Oldboy za nami

  • Dodano: wtorek, 03 wrzesień 2019 10:22
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1394

Po raz pierwszy w Moszczenicy rozegrany został Turniej Piłkarski Oldboy o Puchar Wójta Gminy Moszczenica. W zmaganiach piłkarskich udział brało 6 drużyn.


I Turniej Piłkarski Oldboy rozgrywał się w sobotę 31 sierpnia na kompleksie sportowym w Moszczenicy. Inicjatorem tego przedsięwzięcia był Grzegorz Hołda, osoba, która od kilku lat wspiera lokalną piłkę nożną.


Do rozgrywek stanęli: BUTIMET, GÓRBET, LZS Kwiatonowice, Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Strzeszyn, Energoelectric Rożnowice oraz GKS Moszczanka Moszczenica.


Po kilku meczach rozegranych w popołudniowym upale zwyciężyła drużyna BUDIMET, pokonując w rzutach karnych LZS Kwiatonowice. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna GÓRBET, na czwartym Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Strzeszyn, na piątym Energoelectric, natomiast miejsce szóste zajęła drużyna GKS Moszczanka Moszczenica.


Najlepszym strzelcem turnieju został Robert Stach(4 gole), a najlepszym bramkarzem został Łukasz Leśniak zachowując czyste konto we wszystkich spotkaniach. Obydwaj zawodnicy z drużyny GÓRBET.


Organizatorzy i uczestnicy podkreślają, że Turniej Piłkarski Oldboy to nie wyniki, a dobra zabawa i pozytywne emocje. Poziom turnieju był bardzo wyrównany.


Kolejny turniej Oldboy już za rok.

 

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM