Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Dobry początek w GKS Moszczanka Moszczenica

  • Dodano: poniedziałek, 19 sierpień 2019 08:09
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 902

Zawodnicy GKS Moszczanki Moszczenicy po minionym weekendzie mogą uznać początek nowego sezonu piłkarskiego 2019/20 za naprawdę udany.


Jako pierwsza sezon rozpoczęła drużyna Juniorów, która w sobotę 17 sierpnia rozegrała swój mecz na wyjeździe z drużyną Amator Paszyn. Rozgrywki w 1 lidze Sądeckiej to nie lada wyzwanie, jednak Juniorzy pewnym krokiem weszli w nowy sezon. Młodzi zawodnicy GKS Moszczanki Moszczenicy rozgromili gospodarzy wynikiem 6:1.


W niedzielę 18 sierpnia swój pierwszy mecz rozegrali seniorzy GKS Moszczanki i tu także bardzo dobre wejście w nowy sezon. Moszczanka pokonuje swojego rywala KS Ropa 2:1.


Choć na samym początku spotkania bramkę z rzutu rożnego zdobyła drużyna KS Ropa to nie zabiło to ducha walki w zawodnikach Moszczanki, a wręcz zmotywowało, aby odrobić straty i mecz zwyciężyć.


Moszczanka po składnej akcji odrobiła straconą bramkę. Zagranie Karola Dziki do Artura Hudzika i pewny strzał w światło bramki. W drugiej połowie kolejna akcja, tym razem Artur Hudzik zagrywa do Damiana Bożka, a ten pakuje piłkę do siatki dając swojej drużynie prowadzenie 2:1.


Nieco gorzej nowy sezon rozpoczęli zawodnicy „Sokoła” Staszkówki, którzy w meczu inaugurującym sezon 2019/20 przegrali z drużyną Glinik II Gorlice wynikiem 8:2.

Komentarze  
+3 #1 Bronisłaaw 2019-08-19 18:24
I tak trzymać chłopaki
Cytować
Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM