Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Juniorzy remisują, seniorzy przegrywają

  • Dodano: poniedziałek, 08 kwiecień 2019 07:57
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 497

W sobotę i piątek sezon piłkarski rozpoczęły drużyny Juniorów i Seniorów GKS Moszczanka Moszczenica. Młodsi swój mecz zakończyli remisem, natomiast Seniorzy musieli pogodzić się z porażką.

 

W sobotę swój mecz na stadionie w Moszczenicy rozegrali Juniorzy GKS’u. Jeszcze przed spotkaniem opiekun juniorów mówił, że to będzie ciężki mecz, gdyż Łososina to bardzo mocny rywal.


Spotkanie rozpoczęło się nerwowo, bo w 8 minucie meczu sędzia podyktował rzut karny, po zagraniu ręką jednego z obrońców Moszczanki. Łukasz Pajor z Łososia wykorzystuje rzut karny i daje swojej drużynie prowadzenie. Mimo wszystko pierwsza połowa, należała do Łososia, grali oni z przewagą której na szczęście nie potrafili wykorzystać.


Przed końcem pierwszej połowy, w 41 minucie piłki ręką dotyka zawodnik Łososiny i sędzia po raz kolejny dyktuje rzut karny. Tym razem strzela go Moszczanka, a rzut karny perfekcyjnie wykonał Oliwier Gromala.


Druga połowa, to już wyrównana część spotkania, choć pod sam koniec Łososina za wszelką cenę próbowała zdobyć gola, jednak bramkarz Moszczanki wykazał się świetną grą.


Wynik końcowy: 1:1


Seniorzy swój mecz zagrali w niedzielę, też na własnym stadionie a ich rywalem był Wicher Mogilno. Niestety, Moszczanka pomimo tego, że grała z przewagą nie potrafiła stworzyć sytuacji dająca gola. Zawodnicy z Mogilna potrafili złamać obronę Moszczanki i zdobyć bramki.


Choć zdawało się, że Wicher Mogilno wygra 3:0, to zawodnicy Moszczanki nie odpuszczali. W pewnym momencie sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Marek Dziadzio, dając gola kontaktowego swojej drużynie.


Widać było, że bramka dała zawodnikom GKS’u przysłowiowego „powera” i chwilę póxniej Damian Kucharczyk strzelił kolejnego gola. Być może, gdyby zawodnicy mieli trochę więcej czasu, to spotkanie udało by się zremisować.


Wynik końcowy: 3:2 dla Wicher Mogilno

Dodaj komentarz
1. Komentarze może dodawać każdy czytelnik portalu, posiadający lub nie posiadający zarejestrowanego konta.
2. Nie będą publikowane komentarze które zawierają słowa powszechnie używane za wulgarne i obraźliwe.
3. Osoba która poczuła się obrażona przez komentarz może wystąpić o udzielenie adresu IP w celu ustalenia tożsamości obrażającego.
4. Publikowane nie będą komentarze które są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne.
5. Publikowanie nie będą komentarze które zawierają reklamy produktów lub usług.
6. Publikowane nie będą komentarze które zawierają uwagi skierowane do redaktorów i moderatorów Moszczenica Info - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.
7. Dodając komentarz zgadzasz się na publikacje swojego adresu IP.


Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM