• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2145

GKS Moszczanka Moszczenica w minioną niedzielę na własnym stadionie przegrała mecz z Naftą Kryg wynikiem 2:0. Jest to kolejna przegrana w rundzie wiosennej gorlicko sądeckiej A klasy.

Choć wydawać by się mogło, że mecz od początku był wyrównany to niestety to zawodnikom GKS Moszczanki wyraźnie brakowało szczęścia. Kilka sytuacji pod bramką przeciwnika skończyły się fiaskiem.

W pierwszej połowie spotkania gola zdobyła drużyna Nafty Kryg. Dobre dośrodkowanie wykorzystał w 33 minucie spotkania Dawid Tarka, zamieszczając piłkę w bramce Moszczanki. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1:0 dla Nafty Kryg.

Druga połowa spotkania, to kolejne sytuacje do zdobycia gola dla obydwu drużyn, jednak tu więcej szczęścia miała Nafta Kryg. W 90 minucie w światło bramki piłkę posłał Szymon Tarka, ta odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. Zawodnicy Nafty zapewnili sobie dwubramkową wygraną i wyjechali z Moszczenicy z 3 punktami.

Niestety, to kolejna porażka Moszczanki i sytuacja w tabeli na razie nie wygląda najlepiej. Być może w następnym spotkaniu zła passa zostanie przełamana, a zawodnicy GKS ’u wrócą z Zagórzan z 3 punktami. Trzeba jednak mieć na uwadze, że LKS Zagórzany w tabeli plasuje się na miejscu 5.