Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Derby piłkarskie w zaspach? (ODWOŁANY)

  • Dodano: piątek, 16 marzec 2018 17:13
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1324

Pogoda nie rozpieszcza, zapowiadane na weekend są opady śniegu i mróz, jednak w niedziele 18 marca o godzinie 11:00 na stadionie w Moszczenicy rozegrane mają zostać derby piłkarskie pomiędzy GKS Moszczanka Moszczenica a LKS „Sokół” Staszkówka.


Stan stadionu piłkarskiego przez warunki pogodowe nie jest w najlepszej kondycji, a temperatura na zewnątrz staje się znów coraz niższa – na najbliższe dni zapowiadane są temperatury ujemne.


Ze złych warunków sprawę zdają sobie piłkarze obydwu drużyn, którzy jednogłośnie stwierdzili, że spotkanie należy przełożyć. Niestety, innego zdania jest Gorlicki Podokręg Piłki Nożnej i na przełożenie spotkania zgody nie wyraża.


Przełożenie meczu to nie jest widzimisię, tu chodzi przede wszystkim o zdrowie zawodników. Oczywiście o przełożeniu meczu może zadecydować sędzia główny, który stwierdzi zły stan murawy. Tutaj jednak pojawia się problem, pomimo tego, że mecz się nie odbędzie klub połowę pieniędzy sędziom zobowiązany jest zapłacić.


Jak będzie w niedzielę? Tego na razie nie wiemy. Być może będziemy świadkami derbów na śniegu. Skoro spotkanie nie zostało przełożone, to zapraszamy w najbliższą niedzielę na stadion w Moszczenicy. Mecz rozegrany zostanie o godzinie 11:00.

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Szafir
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM