GKS przegrywa, koniec sezonu coraz bliżej!

• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2733

Niestety GKS Moszczanka w niedzielnym meczu zakończyła mecz z LKS Racławice porażką 3:1, cenne 3 punkty zdobyli zawodnicy z Racławic.

W drużynie Moszczanki brak kilku czołowych zawodników, na ich miejscach zagrały nowe, młode twarze, być może to jedna z przyczyn przegranej. LKS Racławice już w pierwszej połowie zdobyły bramkę z rzutu karnego, dając sobie prowadzenie 1:0. Jednak wynik wyrównał Mariusz Gąsior i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

W drugiej połowie zawodnikom Moszczanki zabrakło ducha walki i Racławice zagrały znaczną przewagą, zdobywając 2 bramki. Na pochwałę zasługują sędziowie, wszyscy swoje zadania wykonali bardzo dobrze.

Miejmy nadzieję, że pozostałe mecze będą już tylko wygrane, a awans do A klasy z marzeń przejdzie w rzeczywistość.