• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2169

Pierwszy mecz GKS Moszczanki w sądecko-gorlickiej A klasie z drużyną Torcida Smerekowiec  zakończył się remisem 2:2. Niedzielne(17.08.2014) spotkanie rozpoczęło się od wręczenia na ręce prezesa GKS Moszczanki Marka Dziadzio pucharu za zajęcie pierwszego miejsca w gorlickiej B klasie. Przedstawiciele ZPN życzyli także całej drużynie kolejnych sukcesów.

Pierwsza połowa meczu GKS Moszczanka Moszczenica – Torcida Smerekowiec była bardzo wyrównana, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola. Los tego spotkania odmienił się w drugiej połowie, kiedy pięknego gola dla GKS Moszczanki zdobył Artur Przybyłowicz. Niestety, Moszczanka prowadzeniem nie nacieszyła się długo, gdyż zawodnicy Smerekowca szybko nadrobili straconą bramkę. Moszczanka jednak nie odpuszczała i kolejnego gola zdobył Michał Bąk dając swojej drużynie prowadzenie 2:1.

Niestety ostatnie minuty meczu dla zawodników Moszczanki nie były szczęśliwe, gdyż Torcida Smerekowiec zdobyła bramkę remisową. Widowisko zakończyło się wynikiem 2:2. Warto wspomnieć, że GKS Moszczanki nie zawiedli kibice, frekwencja ich była naprawdę duża.