• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 3016

Od paru meczy złej passy GKS Moszczance nie udało się jeszcze przerwać, kolejny mecz niestety zakończył się porażką. Lepszym rywalem okazała się być KS Ropa.

Od pierwszych minut niedzielne spotkanie nie napawało optymizmem, KS Ropa pokazywała na boisku znacznie większą przewagę, co później potwierdził końcowy wynik pierwszej połowy spotkania. KS Ropa wygrywała wynikiem 3:0.

Druga połowa niestety nie przyniosła zmian na lepsze, zawodnicy Moszczanki nie potrafili się odnaleźć się na murawie. Dzięki temu zawodnicy z KS Ropa bez problemu zdobyli kolejne dwa gole dając sobie prowadzenie 5:0.

W ostatnich sekundach meczu zaskoczeniem dla wszystkich okazał się być Dawid Derkacz, który oddał piękny strzał z dystansu i umieścił piłkę w bramce przeciwnika. Mimo wszystko przynajmniej zawodnicy Moszczanki nie zeszli z murawy z bezbramkowym kontem.