• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1334

Wczoraj UKS 3 Staszkówka Jelna rozegrała kolejny mecz w III Lidze Kobiet, drużyna UKS’u musiała zmierzyć się z Starówką II Nowy Sącz.

Derby ziemi sądeckiej nie należały do widowisk które potrafią powalić na kolana. Podczas meczu było kilka składnych akcji, ale też mnóstwo błędów po stronach obydwu drużyn. Na szczęście piłkę w bramce Starówki II Nowy Sącz w 27 minucie meczu ulokowała Sandra Różycka.

UKS 3 objął prowadzenie 1:0, ale dla Różyckiej to stanowczo za mało i w 35 minucie spotkania trafiła kolejnego gola, dając swojej drużynie prowadzenie 2:0. 39 minuta spotkania dla Staszkówki Jelnej to chwila nie pewności, spowodowana rzutem karnym, jednak ten okazał się być niecelny. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla UKS 3 Staszkówka Jelna.

Druga połowa meczu to także mało ciekawe widowisko, jednak w 65 minucie gospodynie z Nowego Sącza trafiły gola kontaktowego. Niestety w 70 minucie meczu rzutu karnego nie wykorzystały zawodniczki UKS 3 Staszkówka Jelna, lecz ten nie fart przełamała Paulina Tomasik zdobywając bramkę w 76 minucie meczu i dając swojej drużynie prowadzenie 3:1.

Warto podkreślić, że mecz przebiegł w miłej i sportowej atmosferze, a nie tak brutalnie jak dwa ostatnie spotkania. Jednak jedno jest pewne, aż tak nagminne niesportowe zachowanie jak w poprzednich meczach to zwyczajny brak kultury i dobrego wychowania.