Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Moszczanka pokonuje Sękową. Staszkówka przegrywa z Łużną.

  • Dodano: piątek, 10 maj 2024 11:30
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 542

Za nami 20 kolejka rundy wiosennej rozgrywek piłkarskich w gorlickiej A klasie. Tym razem zawodnicy GKS Moszczanki Moszczenicy podejmowali LKS Ogień Sękowa, a zawodnicy LKS Sokół Staszkówka rozegrali mecz z LKS Łużna.

 

GKS Moszczanka Moszczenica mecz rozegrała w sobotę 4 maja 2024 roku na stadionie w Sękowej. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobyli gospodarze w 5 minucie po nieporozumieniu bramkarza Moszczanki ze swoim kolegą z obrony. Zawodnicy Moszczanki bardzo szybko wyrównali, bowiem w 7 minucie gola strzelił Kacper Przepióra. Chwilę później, bo w 10 minucie prowadzenie Moszczance strzałem z główki zapewnił Jakub Niemiec. W 23 minucie spotkania wynik na 1:3 podwyższył Arkadiusz Niemiec. Gospodarze nie odpuszczali i po szybkim kontrataku udało się strzelić im gola na 2:3. W 36 minucie Moszczanka zadała kolejny cios gospodarzą, bramkę na 2:4 zdobył ponownie Arkadiusz Niemiec. W samej końcówce meczu wynik podwyższył jeszcze Mateusz Dziadzio dając swojej drużynie prowadzenie 2:5.

 

W drugiej połowie to nadal goście z Moszczenicy dyktowali warunki. W 48 minucie gola na 2:6 strzeli l Bartłomiej Pyrcioch. Chwilę później prowadzenie na 2:7 strzałem z dystansu podwyższył Piotr Zięba. Chwilę później, bo w 66 minucie spotkania po pięknej wrzutce gola na 3:7 dla gospodarzy zdobył Daniel Sitek. W 78 minucie meczu Sitek zdobył jeszcze jedną bramkę i wyprowadził wynik na 4:7. Moszczanka nie dawała za wygraną i w 88 minucie meczu po rzucie rożnym wynik ustalił Piotr Zięba.

 

GKS Moszczanka Moszczenica wynikiem 4:8 pokonała na wyjeździe LKS Ogień Sękowa i zdobyła 3 punkty. Moszczanka aktualnie ma 31 punktów i zajmuje 6 miejsce w tabeli.

 

4 maja 2024 roku spotkanie 20 kolejki na wyjeździe rozegrali zawodnicy Sokoła Staszkówki, którzy wynikiem 2:1 przegrali z LKS Łużna.

 

W 16 minucie meczu wynik otworzył Krystian Oleśniewicz dając Staszkówce prowadzenie 0:1. Gospodarze dosyć szybko odpowiedzieli i już w 25 minucie meczu Krystian Bystrowicz wyrównał wynik na 1:1. Niespełna 2 minuty później Krzysztof Jędrusik dał Łużnej prowadzenie 2:1.

 

W drugiej połowie obydwie drużyny zawzięcie walczyły, jednak nikt nie zdobył bramki. Łużna obroniła wynik i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

 

Aktualnie LKS Sokół Staszkówka ma 17 punktów i zajmuje 7 miejsce w tabeli gorlickiej A klasy.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM