Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Moszczanka rozgromiła Wójtową 9:0!

  • Dodano: środa, 25 październik 2023 07:18
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 751

Kanonada na własnym boisku – tak zawodnicy GKS Moszczanki Moszczenicy podsumowali na swoim fanpage sobotni (tj. 21 października 2023r.) mecz z LKS Wójtowa, który rozegrali na własnym stadionie.

 

Od pierwszej minuty meczu to zawodnicy Moszczanki Moszczenicy dyktowali warunki. Festiwal strzelania goli w 15 minucie spotkania rozpoczął Arkadiusz Niemiec. Chwilę później, bo w 22 minucie prowadzenie na 2:0 podwyższył Piotr Zięba. Kolejnego gola w 27 minucie zdobył Paweł Bugno. Goście nie potrafili bronić się przed gospodarzami. W 41 minucie meczu na 4:0 do siatki Wójtowej trafił Damian Kucharczyk, a niespełna 2 minuty później na 5:0 prowadzenie podwyższył Piotr Zięba.

 

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 5:0 dla GKS Moszczanki Moszczenicy.

 

W drugiej połowie spotkania nic się nie zmieniło, nadal to Moszczanka grała przewagą co zostało przypieczętowane w 60 minucie golem Kacpra Przepióry na 6:0. W 66 minucie spotkania padł kolejny gol dla gospodarzy, a futbolówkę do siatki gości posłał Paweł Bugno. Zawodnicy Moszczanki nie osiadali na laurach i starali się wykorzystać każdą sytuację pod bramką przeciwnika. W 71 minucie meczu gola 8:0 zdobył Kacper Przepióra, a niespełna 10 minut później ostateczny wynik meczu ustalił Błażej Tarsa.

 

Mecz zakończył się zwycięstwem GKS Moszczanki Moszczenicy 9:0.

 

Do końca rudny jesiennej pozostało jeszcze dwa spotkania. Na ten moment Moszczanka w tabeli A klasy Gorlice zajmuje 6 miejsce mając na swoim koncie 15 punktów.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM