Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Derby zakończone remisem! Były emocje!

  • Dodano: poniedziałek, 04 wrzesień 2023 22:55
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 800

W minioną niedzielę 3 września na stadionie w Staszkówce rozegrany został mecz pomiędzy LKS Sokół Staszkówka a GKS Moszczanka Moszczenica. Po zaciętej rywalizacji drużyny musiały podzielić się punktami.

 

W pierwszej połowie widać było przewagę po stronie Moszczanki Moszczenicy. W 28 minucie po pięknym dryblingu gola dla gości strzelił Arkadiusz Niemiec. Po tej bramce nic nie wskazywało na wyrównanie, jednak w 32 minucie spotkania po rzucie wolnym w piłkę głową niefortunnie trafił Paweł Bugno kierując ją do własnej bramki. Choć Moszczanka próbowała znów wyjść na prowadzenie to brakowało szczęścia. Kilka pięknych, lecz tuż obok bramki strzałów oddał Damian Kucharczyk.

 

Druga połowa była znacznie bardziej ciekawa i dała kibicom mnóstwo emocji. W minucie do bramki gospodarzy trafił Kacpier Przepióra dając Moszczance prowadzenie 2:1. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było długo czekać, gdyż w 63 minucie gola na 2:2 strzelił Piotr Dyl. Chwilę później zawodnicy Sokoła strzelili kolejną bramkę dając swojej drużynie prowadzenie 3:2. Wynik nie odzwierciedlał jednak tego co działo się na boisku. Moszczanka za wszelką cenę próbowała wyrównać spotkanie i w 91 minucie udało się to Damianowi Kucharczykowi.

 

Obserwując to spotkanie, trzeba przyznać, że gra gospodarzy była bardzo agresywna a arbiter główny miał ogromną cierpliwość. Za niesportowe zachowanie i wulgaryzmy w stronę sędziego czerwoną kartkę powinien zobaczyć jeden z zawodników  LKS Sokół Staszkówka. Tym razem ten zawodnik miał dużo szczęścia i zobaczył tylko żółty kartonik. Kultury niestety nie było też na trybunach, gdyż kibice gospodarzy również pałali agresją do innych nie szczędząc przy tym wulgaryzmów. Szkoda, że niektórzy z tych osób po alkoholu zatracili myślenie i zapomnieli, że na trybunach wśród kibiców są małe dzieci.

 

Mecz zakończył się wynikiem 3:3 a drużyny z gminy Moszczenica na swoje konta otrzymały po 1 punkcie. W tym miejscu jeszcze raz trzeba podkreślić, że sędziowie z Nowego Sącza spisali się świetnie i obiektywnie, choć mieli na prawdę ogromną cierpliwość. 

 

Na ten moment LKS Sokół Staszkówka po 4 spotkaniach zajmuje 8 miejsce mając na swoim koncie 3 punkty. GKS Moszczanka Moszczenica po 3 spotkaniach zajmuje 11 miejsce z 1 punktem na swoim koncie.

 

Aby uniknąć komentarzy następne derby postaramy się nagrać w całośći a nawet zrobic relację na żywo.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM