Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Sokół Staszkówka z kolejnymi zwycięstwami.

  • Dodano: środa, 10 maj 2023 07:07
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 616

W minionym tygodniu zawodnicy LKS Sokół Staszkówka rozegrali dwa mecze rundy wiosennej sezonu 2022/2023. Obydwa spotkania zakończył się zwycięstwami.

 

Pierwszy mecz Sokół rozegrał 3 maja o godz. 17:00 na wyjeździe z LKS Wójtowa. Już od samego początku widać było, że to goście ze Staszkówki dyktować będą warunki na boisku. W 2 minucie spotkania piłkę w siatce gospodarzy umieścił Daniel Nosal. Staszkówka grała dalej i padły kolejne bramki. W 14 minucie gola na 0-2 zdobył Adam Ochwat, następnie w 16 minucie futbolówkę do bramki Wójtowej wpakował Bartosz Bochenek. W 18 minucie padła kolejna bramka, której zdobywcą był Daniel Nosal.

 

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 0-4 dla Sokoła Staszkówki.

 

W drugiej połowie spotkania nic się nie zmieniło. W 53 minucie kolejnego gola strzelił Bartosz Bochenek podwyższając prowadzenie na 0-5. Kolejne dwie bramki padły w 73 minucie spotkania. Najpierw gola strzelił Bartosz Bochenek, a następnie Daniel Nosal.

 

LKS Sokół Staszkówka mecz zakończyła zwycięstwem 0-7. Trzy punkty powędrowały na konto LKS Sokół Staszkówka.

 

Drugie spotkanie Staszkówka rozegrała w niedzielę 7 maja o godzinie 11:00, gdzie na swoim stadionie podejmowali LKS Ogień Sękowa. Choć zawodnicy Sokoła myśleli, że łatwo nie będzie to rzeczywistość była zupełnie inna.

 

W tym spotkaniu wynik otworzył Daniel Nosal strzelając bramkę w 8 minucie. Kolejny gol dla Sokoła padł w 29 minucie po strzale Adama Ochwata. W 34 minucie spotkania prowadzenie na 3-0 podwyższył Jakub Jamer.

 

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 3-0 dla gospodarzy ze Staszkówki.

 

Druga połowa również rozpoczęła się dobrze dla Sokoła Staszkówki. W 49 minucie spotkania futbolówkę do bramki gości z Sękowej wpakował Krystian Oleśniewicz. Zawodnicy Sękowej postanowili powalczyć i udało im się wykorzystać błąd obrony Sokoła. Bramkę dla Sękowej w 52 minucie zdobył Ireneusz Wojna. 10 minut później Sokół odpowiedział i piłkę w siatce Sękowej umieścił Krzysztof Ochwat dając swojej drużynie 5 gola.

 

Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-1, a komplet punktów został w Staszkówce.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM