Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

GKS Moszczanka 1-10 rozgromiła LKS Bystra

  • Dodano: wtorek, 09 maj 2023 08:31
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 646

W minioną sobotę 6 maja 2023 r. GKS Moszczanka Moszczenica rozegrała kolejne spotkanie rundy wiosennej sezonu 2022/2023. Tym razem Moszczanka na wyjeździe podejmowała drużynę LKS Bystra.

 

Znaczną przewagę na boisku goście z Moszczenicy pokazywali już od pierwszych minut spotkania. Strzelanie goli w 5 minucie otworzył Rafał Juruś. Chwilę po tym w 16 minucie gospodarze zdołali wyrównać spotkanie na 1-1. Radość z remisu u gospodarzy nie trwała jednak długo, gdyż zawodnicy Moszczanki zasypali rywali strzałami na bramkę. W 22 minucie gola na 2-1 kolejny raz strzelił Rafał Juruś. W 24 i 31 minucie prowadzenie podniósł Damian Kucharczyk. Kolejnego gola zdobył Kacper Przepióra pokonując bramkarza LKS Bystra w 36 minucie. Na zakończenie pierwszej połowy kolejnego gola znów dołożył Damian Kucharczyk.

 

Pierwsza połowa spotkania LKS Bystra – GKS Moszczanka zakończyła się wynikiem 1-6.

 

W drugiej połowie goli było już mniej, jednak Moszczanka pomimo znacznej przewagi nie odpuszczała. W 65 minucie na 1-7 prowadzenie podwyższył Damian Kucharczyk. Na tym zawodnicy gości nie poprzestali i w 77 i 84 minucie Damian Kucharczyk zdobył kolejne bramki. Ten zawodnik w tym meczu był nie do zatrzymania i na swoim koncie zapisał 6 goli. Wisienką na torcie był strzał z główki Damiana Kalety w 89 minucie spotkania.

 

Mecz zakończył się wynikiem 1-10 dla GKS Moszczanki Moszczenicy. Cenne trzy punkty trafiły na konto Moszczanki.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM