• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 750

Mecz pomiędzy LKS Sokół Staszkówka i LKS Bystra można zaliczyć do ciekawych spotkań, a sytuacja na boisku zmieniała się dynamicznie.

Pierwsza połowa spotkania nie rozpoczęła się dobrze dla zawodników Sokoła, bowiem zawodnicy mieli problem ze stworzeniem akcji, które mogłyby zagrozić bramce gospodarzy. Szczęście do gości uśmiechnęło się w 45 minucie, kiedy to gola dla Sokoła Staszkówki strzelił Krystian Oleśniewicz. Tzw. „bramka do szatni” pozwoliła zakończyć pierwszą połowę wynikiem 0-1.

W drugiej połowie zawodnicy Sokoła podwyższyli swoje prowadzenie na 0-2. Drugą bramkę dla gości w 59 minucie strzelił Sebastian Mentel. Po tym golu sytuacja na boisku odwróciła się i w 66 minucie pierwszego gola zdobywa LKS Bystra. Niespełna minutę później, gospodarze wykorzystują błąd w ustawieniu rywala i wyrównują spotkanie na 2-2. Obydwie bramki dla Bystrej zdobył Dominik Wojciechowski. Goście jak i gospodarze postanowili dokonać zmian w swoich składach, jak się później okazało dla Staszkówki zmiana była strzałem w dziesiątkę. Na boisko za Krystiana Oleśniewicza Wszedł Dawid Wąsowski, który w 88 minucie zdobył bramkę dla gości dając im przewagę 2-3.

Spotkanie zakończyło się wygraną Sokoła Staszkówki i trzy cenne punkty wyjechały z Bystrej.