• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 715

Dobry mecz pomiędzy LKS Sokół Staszkówka a LKS Orzeł Wojnarowa mogli zobaczyć kibice, którzy w minioną niedziele 29 maja przybyli na stadion w Staszkówce.

Zawodnicy Sokoła zagrali bardzo dobry mecz i bardzo dzielnie walczyli o zwycięstwo. W 40 minucie spotkania prowadzenie zawodnikom sokoła dał Sławomir Urbanowicz, który strzelił gola na 1-0. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się korzystnie dla zawodników ze Staszkówki.

W drugiej połowie spotkania zawodnicy Wojnarowej przeprowadzili kilka akcji na bramkę gospodarzy, jednak zawodnicy Sokoła świetnie zdołali się bronić. W 89 minucie gościom w końcu udało się złamać obronę Staszkówki i gola wyrównującego strzelił Marek Olszewski. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 i po jednym punkcie trafiło na konto każdej z drużyn.

Trzeba powiedzieć, że to kolejny dobry mecz LKS Sokół Staszkówki z mocniejszym od siebie rywalem, a przynajmniej tak wynika z tabeli.

Na dzień dzisiejszy Sokół Staszkówka zajmuje 9 miejsce w tabeli mając na swoim koncie 23 punkty.