Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Dobry początek sezonu piłkarskiego w Moszczenicy i Staszkówce

  • Dodano: poniedziałek, 23 sierpień 2021 07:35
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 335

Świetny początek sezonu piłkarskiego 2021/2022 gorlicko-sądeckiej a klasy odnotowały drużyny GKS Moszczanka Moszczenica i LKS „Sokół” Staszkówka. Obydwa spotkania bardzo widowiskowe i zakończone zwycięsko.

 

Jako pierwsi sezon 2021/2022 rozpoczęli zawodnicy „Sokoła” Staszkówki, którzy 14 sierpnia na swoim stadionie pokonali 2 – 0 drużynę LKS „Nafta” Kryg. Pomimo tego, że spotkanie było bardzo zacięte i wyrównane to zawodnicy „Sokoła” zagrali skuteczniej co przyczyniło się do pewnej dwubramkowej przewagi i pozyskaniu 3 cennych punktów.

 

GKS Moszczanka Moszczenica sezon rozpoczęła również na swoim stadionie 22 sierpnia 2021 podejmując drużynę Orzeł Wojnarowa. Zawodnicy z Moszczenicy rzec by można rozgromili rywala i spotkanie zakończyło się wynikiem 5-1. Dwie pierwsze bramki padły już w pierwszej połowie spotkania, kolejne trzy w drugich 45 minutach. Rywalom z Wojnarowej udało się zdobyć gola honorowego.

 

Pierwsze spotkanie i pierwsze jakże cenne 3 punkty wędrują do GKS Moszczanki Moszczenicy.

 

Miejmy nadzieję, że kolejne spotkania również zaowocują zwycięstwami. Moszczanka Moszczenica kolejny mecz rozegra 28 sierpnia o godzinie 17:00 z drużyną LKS Bystra – stadion w Bystrej. LKS „Sokół” Staszkówka na razie pauzuje i kolejny mecz zagra w kolejce 4-5 września.

 

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM