Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA
Szafir

Moszczanka i Sokół zakończyły sezon 2020/2021

  • Dodano: wtorek, 29 czerwiec 2021 11:32
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 393

W minioną sobotę 26 czerwca 2021 r. Moszczanka Moszczenica i Sokół Staszkówka zakończyły sezon piłkarski 2020/2021 w gorlicko-sądeckiej A klasie.

 

Sezon ten na pewno przejdzie do historii, która na długo zapisze się w drużynie LKS Sokół Staszkówka. Sokół dosłownie otarł się o awans do ligi okręgowej. Niestety zawodnicy ze Staszkówki nie zdołali pokonać LKS Wójtowa, który był liderem tabeli. Wójtowa nad Staszkówką miała tylko jeden punkt przewagi.

 

Sobotnie spotkanie pomiędzy Sokołem Staszkówka, a LKS Wójtowa zakończyło się remisem 3-3. Początek meczu dla Sokoła nie był dobry, bowiem w pierwszej połowie przegrywali 2-0. Druga połowa już wyglądała inaczej, gdyż Sokół rozpoczął ją od strzelenia 2 bramek przez Daniela Nosala.

 

Kolejne minuty to gol zawodników z Wójtowej i zapewnienie sobie przewagi 3-2 aż do 90 minuty. Zwodnicy Sokoła walczyli o zwycięstwo jednak do końca i w ostatniej minucie spotkania udało się wyprowadzić wynik na remis 3-3.

 

GKS Moszczanka Moszczenica swój ostatni mecz w sezonie rozegrała z drużyną Glinik II Gorlice. Mecz bardzo zacięty i wyrównany, jednak to zawodnicy Moszczanki wywalczyli zwycięstwo 3-2. Niestety, dwójka zawodników Moszczanki bardzo ucierpiała, w jednym przypadku skończyło się na złamanej ręce.

 

Moszczanka Moszczenica sezon 2020/2021 zakończyła na 9 miejscu w tabeli.

 

Teraz czas na krótkie wakacje i przygotowywanie się do kolejnego sezonu, który mamy nadzieję rozpocznie się normalnie bez „szopki” którą rząd serwował nam dotychczas mówiąc, że walczy z wirusem.

 

Już za 4 tygodnie ruszają rozgrywki Pucharu Polski.

 

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Szafir
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM