Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Sprawdzamy co słychać w gorlicko-sądeckiej A klasie.

  • Dodano: niedziela, 13 czerwiec 2021 08:45
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1020

Ostatni czas to kolejne mecze, które GKS Moszczanka Moszczenica i LKS Sokół Staszkówka rozegrały w rundzie wiosennej gorlicko-sądeckiej A klasy. Niewątpliwie największym wydarzeniem były derby, które zostały wczoraj (tj. 12 czerwca 2021r.) rozegrane na stadionie w Moszczenicy.

 

GKS Moszczanka Moszczenica po remisie z Olimpijczykiem Racławice 30 maja na swoim stadionie pokonała drużynę KS Bobowa, wygrywając bardzo wyrównane spotkanie wynikiem 3-2. Tego samego dnia zawodnicy Sokoła Staszkówki na swoim stadionie również po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu pokonali Olimpijczyk Racławice wynikiem 4-3.

 

Kolejny mecz GKS Moszczanka Moszczenica zagrała 5 czerwca 2021r. na wyjeździe z drużyną LKS Szymbark. To kolejny mecz i kolejna wygrana Moszczanki. Zawodnicy z Szymbarku polegli przegrywając 2-1.

 

Dzień później 6 czerwca 2021 kolejne spotkanie zagrała drużyna LKS Sokół Staszkówka. Tym razem zawodnicy sokoła przegrali na wyjeździe z drużyną LKS Ropa wynikiem 4-1.

 

Bez dwóch zdań do najważniejszego meczu dla drużyn z gminy Moszczenica doszło wczoraj, tj. 12 czerwca 2021r. Derby pomiędzy GKS Moszczanka Moszczenica i LKS Sokół Staszkówka zostały rozegrane na stadionie w Moszczenicy. Pierwszy gwizdek sędziego przybyli na to spotkanie usłyszeli o godzinie 17:00.

 

O tym spotkaniu raczej nie trzeba się rozpisywać, bo cały mecz dominowali zawodnicy Sokoła Staszkówki. Przemyślne ataki na bramkę Moszczanki zamieniły się w 4 gole, co dało mocne i pewne zwycięstwo drużynie ze Staszkówki. Niestety podczas w spotkania w starciu z obrońcom Moszczanki ucierpiał czołowy napastnik Sokoła Daniel Nosal.

 

Te derby zakończyły się wynikiem 4-0 dla LKS Sokół Staszkówka i to właśnie zawodnicy Sokoła wrócili do swojej miejscowości z 3 cennymi punktami.

 

Na dzień 12 czerwca 2021 LKS Sokół Staszkówka zajmuje 2 miejsce w tabeli gorlicko-sądeckiej A klasy. Moszczanka Moszczenica uplasowała się na 9 pozycji. Przed naszymi drużynami zostały do rozegrania jeszcze po dwa mecze.

 

20 czerwca o godzinie 17:00 Moszczanka Moszczenica na swoim stadionie podejmie drużynę LKS Wójtowa. Tego samego dnia LKS Sokół Staszkówka na swoim stadionie zagra spotkanie z LKS Szymbark.

 

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM