• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1300

Niestety dzisiejszy (tj. 15.05.2021) mecz dla GKS Moszczanki Moszczenicy zakończył się bez punktów. Drużyna z Moszczenicy przegrała mecz wyjazdowy z LKS Ogień Sękowa 2 – 1.

Początek pierwszej połowy Moszczanka nie rozpoczęła najlepiej, w składzie brakowało kilku czołowych zawodników. Przeciwnik szybko to wykorzystał i po błędach obrońców Moszczanki Moszczenicy zdobył dwa gole. Uderzenia były na tyle precyzyjne, że Karol Skrobot nie miał najmniejszych szans na ich obronę.

Po straconych bramkach Moszczanka wzięła się za grę i pokazała, że walczy się do samego końca. Bardzo dobry mecz zagrał Artur Hudzik, który kilka razy zagroził bramce rywala. Pod koniec drugiej połowy po faulu na Sebastianie Bochenku sędzia podyktował rzut wolny, który Moszczanka wykorzystała. Gola kontaktowego zdobył Piotr Zięba.

Niestety i tym razem mogliśmy zaobserwować bardzo niski poziom sędziowania, gdyż główny arbiter w pierwszej połowie nie odgwizdał zgrania ręką zawodnika Sękowej na własnym polu karnym.

Druga połowa była już znacznie bardziej wyrównana, Moszczanka stworzyła kilkanaście sytuacji podbramkowych. W pewnym momencie padł gol na 2 – 2 który nie został uznany, gdyż sędzia postanowił sobie podyktować spalonego, którego nie było.

Choć Moszczanka miała jeszcze kilka okazji, aby wyrównać spotkanie, to nie udało pokonać się bramkarza Sękowej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2 – 1, co oznacza, że GKS wraca do domu bez punktów.